#2015-01-26 07:25:40 

marchewka

Użytkownik

Cześć :-) Chciałabym się Was podpytać, jaki przedmiot mogę kupić jako podarunek dla pana na święta? Czy sądzicie szukanie pod określeniami rodzaju "pako lorente" to rozsądna koncepcja? A być może trzeba mi nabyć cuś typu, jak na przykład modne kurtki męskie? Powiedzcie coś pliz! Pozdrowionka!
#2015-01-26 09:18:39 

Dziki_dzik

Użytkownik

Myślę, że, najciekawszym prezentem dla faceta w każdej sytuacji jest ubranie - zwłaszcza, jeśli nabywasz dla kogoś, kogo długo znasz oraz masz świadomość, jaki rozmiar kupuje. Możesz choćby zdecydować się na chinosy męskie - tego typu model spodni to krzyk mody. Eleganckie spodnie chino odnajdziesz przykładowo w sklepikach dystrybuujących ubranka doskonałej jakości brandu - szukaj choćby korzystając z wyrażenia "markowe bluzy męskie" a także innych. A jeżeli nie ciuchy, to zdecyduj się na choćby portfel, bądź nabądź ciekawą lekturę, bądź też gierkę - bez wątpienia znajdziesz cuś interesującego!
#2015-01-26 11:25:23 

Marszałek

Użytkownik

Jeżeli piszemy o mężczyznach i jak się ubierają, to sporo pomysłów na upominek pod choinkę można wyszukać jak się wrzuci w necie: elegancka odzież męska. Sam tak wyszukuje wszelkie okazje i super na tym wychodzę. Moja słaba strona to koszule męskie slim fit - nieodłączny element mojego ubioru na co dzień, nie tylko na spotkania firmowe. Uwielbiam zwłaszcza koszule w oryginalne wzory – kratkowane, w paski jak również inne. W domowej szafie zawiesiłem już niezłą kolekcję :) Niejedna dziewczyna może mi pozazdrościć tego :)

#2015-01-26 13:11:27 

doktorantka

Użytkownik

Dziękuję za wszystkie podpowiedzi i odpowiedzi! :) :) Awięc mój pomysł z wpisaniem w wyszukiwarce hasełka w stylu "pako lorente koszule" uznaliście za trafny :-) A więc idę do sieciowych sklepików na połów, aby wyniuchać coś sensownego i pozbyć się problemu. Miłego dnia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015