#2014-04-04 02:36:06 

marchewka

Użytkownik

Witajcie kochane inteligentne babeczki, mój mężczyzna podczas ostatniego spotkania niezmiernie mnie zaskoczył. Spytał mnie czy nie powinien w najbliższym czasie powiększyć rozmiarów wacka, nie miałam najmniejszego pojęcia co mu odpowiedzieć na pytanie tego typu. Wiadomo że chciałabym żeby jego pisiorek był jak najbardziej dorodny ale naprawdę boję sie takich zupełnie szczerych słów, ja po prostu za nim szaleję. Widziałam niedawno reklamę z hasłem: ekstendery ale w sumie nie wiem co dokładnie oznacza ta nazwa.
#2014-04-04 05:13:17 

Logika

Użytkownik

Mój facet w sumie ma fajnego członka lecz i tak, jeśliby go powiększył, byłoby nam w łóżku o wiele lepiej. Miałam okazję pogadać z koleżanką na ten temat i ta znajoma powiedziała że to doskonały pomysł i że ona sie trochę na tym zna bowiem jej chłopak już powiększał rozmiary swojego fiutka. Przekazała mi nawet ulotkę z określeniem: androextender i dzięki danym z tej ulotki wiem już mniej więcej co facet musi zamówić aby powiekszyć swojego wacka. Bardzo lubię seks i nigdy tego nie ukrywałam.
#2014-04-04 07:28:01 

doktorantka

Użytkownik

Bardzo się krepowałam poprosić swojego faceta aby powiększył swoją męską fujarkę. Jednak było to moje wielkie marzenie więc pewnego dnia szczerze pogadaliśmy na temat powiększania fiutka. On oznajmił mi że jest w stanie zrobić dla mnie dosłownie wszystko więc od tamtego momentu zaczęliśmy szperać w sieci by zdobyć informacje na temat metod powiększania członka. Maciek zaopatrzył się w nowoczesny ekstander. Teraz dużo częściej niż dawniej uprawiamy intymne igraszki bowiem ja sama dążę do częstych zbliżeń od chwili gdy jego członek zrobił sie większy. Powiekszanie.sklep.pl to rewelacyjna strona. Ujęto tutaj rozległe wyjaśnienia dotyczące tego co to jest powiększanie próżniowe. Ujęto numer infolinii, na tej witrynie są też fotografie nowoczesnych ekstanderów. Nie czekajcie z przesłaniem zamówienia jeżeli Wasza radość z intymnych igraszek jest niepełna.
#2014-04-04 09:43:08 

Kabanos

Użytkownik

Ja się na każdym z tych współczesnych medycznych wynalazków nie znam. Według mnie w sypialni wszystko jest w porządku tak jak jest i to mi pasuje. Nigdy nie zajmowałem się kwestią taką jak powiększanie członka i mam nadzieję, że póki co nie będę czuł potrzeby się nim interesować.
#2014-04-04 11:26:09 

Obwoluta

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem jeżeli mężczyzna nie czuje się zbyt dobrze ze swoim członkiem to powinien to jakoś zmienić. Ja w ogóle nie narzekam na członka mojego narzeczonego, ale on do pewnego czasu myśli nad naturalnym zwiększeniem go. Powiedziałam tylko, że nie sprzeciwiam się jeżeli naprawdę tego chce. To jego decyzja. Byłam zainteresowana jaki sposób wybierze, gdyż obecnie można było znaleźć wiele ciekawych sposobów. Ale on tylko powiedział, że musi wpierw znaleźć przedsiębiorstwo. Przeglądając w Internecie przeróżne fora na temat wydłużania penisów trafiłam na pewną witrynę online, na której prezentowali różne produkty do zwiększania. Wyszło na jaw, że jest to spółka Powiększanie, która oferuje naturalne rozwiązania wydłużania penisa. Marcin kupił sobie pompkę próżniową. Z resztą po jakimś czasie wybrał, ponieważ było tyle tych akcesoriów po korzystnej cenie, że miał z tym problemy. Po dwóch dniach pompka była u nas. Zaczął korzystać. Chyba po kilku tygodniach zobaczyłam wielką różnicę. WOW! A nasz seks jest lepszy. Polecam serdecznie! : D
#2014-04-04 13:23:17 

Dziki_dzik

Użytkownik

Mnóstwo problemów w obecnych relacjach damsko-męskich tworzy się z nieudanego życia erotycznego. Złości, jakie się przez to wytwarzają są potem przenoszone na niezwiązane z tym punkty dnia codziennego. Małżeństwa sprzeczają się zazwyczaj o głupoty, a w pewnych przypadkach powodują rozpad związku. A tak naprawdę wcale nie musi to z miejsca kończyć się tak strasznym finałem. A można rozejrzeć się za środkami, jakie zlikwidują nasze problemy. Na przykład takimi jakie oferuje marka Powiekszanie sklep. Stosunkowo niskim kosztem można podnieść z kolan swoje małżeństwo.
#2014-04-04 13:38:30 

Brona

Użytkownik

Wstukałam w Google sformułowanie: pompka powiększająca ale jeszcze nie składałam żadnych zamówień dotyczących pompek próżniowych. Po pierwsze to muszę zupełnie szczerze porozmawiać z moim mężczyzną o tym, że już od jakiegoś czasu intymne obcowanie z nim zupełnie mnie nie jara i namówić go do tego żeby zdecydował sie na powiększenie własnego wacka. Ja w sumie nie mam jakiś szczególnych wymagań, nie zamierzam wysyłać go na operację. Obecnie istnieją inne nowoczesne sposoby powiększania i jestem zdania że mój facet powinien sie tym wszystkim zainteresować. Bardzo lubię dobre ciuchy, uwielbiam swoje znajome. Dobrze przyrządzone jedzonko także jest czymś fajnym, tak samo jak znaczna ilość pieniędzy. Lecz nic nie jest w stanie zastąpić szalonego seksu z mężczyzną który Cię kocha i ma fujarkę o konkretnych rozmiarach.
#2014-04-04 14:50:12 

Hydraulik31

Użytkownik

Często loguję się na fora dyskusyjne i zawsze jestem usatysfakcjonowany z omawianych tu rozmów. Jednak w tym mało mogę powiedzieć, gdyż nie mam problemów z kochaniem się i moja narzeczona nie skarży się na mojego penisa. Jakoś mnie to nie interesuje. Jednak muszę powiedzieć, że teraz stało się znane naturalne zwiększanie penisów. Przedwczoraj nawet znalazłem w sieci stronę on-line, na której była interesująca podstrona. Polecają tam ciekawe sposoby na powiększanie członka. Któż to wie?! Może z czasem skorzystam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015