#2015-02-04 08:59:34 

doktorantka

Użytkownik

Zobaczyłam kiedyś na mieście tablicę z nazwą endokrynolog poznań. Najpewniej zatrudniony tam jest świetny specjalista medycyny. Cały czas główkuję, czyżby nie zapisać się do niego zasięgnąć porady, gdyż dopadły mnie ostatnio drobne dolegliwości zdrowotne. A jeśliby ktoś z internautów się dopytywał, to po sąsiedzku ma gabinet doskonały ortopeda z Poznania. Co nieco wiem, albowiem zasięgam porad w tym ośrodku. Polecam Wam.
#2015-02-04 10:28:17 

Dziki_dzik

Użytkownik

Muszę być z Tobą otwarty, bliscy mogą polecać wszelakie rzeczy, jednak to jedynie w Internecie można odnaleźć sporo informacji dotyczących znanych specjalistów. Ja raz poszukiwałem lekarza chirurga naczyniowego w Poznaniu i wystarczyło że wprowadziłem w oknie przeglądarki wyrażenie „chirurgia naczyniowa poznań”, a od razu odnalazłem sporo przydatnych wiadomości na www.arsmedic.pl/artykuly/chirurgia-naczyn.html
#2015-02-04 12:32:21 

Brona

Użytkownik

Muszę być z Tobą otwarty, bliscy mogą polecać wszelakie rzeczy, jednak to jedynie w Internecie można odnaleźć sporo informacji dotyczących znanych specjalistów. Ja raz poszukiwałem lekarza chirurga naczyniowego w Poznaniu i wystarczyło że wprowadziłem w oknie przeglądarki wyrażenie „chirurgia naczyniowa poznań”, a od razu odnalazłem sporo przydatnych wiadomości na www.arsmedic.pl/artykuly/chirurgia-naczyn.html
#2015-02-04 13:44:17 

Hydraulik31

Użytkownik

Moim zdaniem, po co prowadzić poszukiwania gdzieś tam lekarza, kiedy ma się pod nosem, na przykład wziętego dermatologa z Poznania. Ja wraz z dzieciakami korzystamy z rad lekarza, jakiego dane osobowe przeczytałem w agitce, pod nazwą ortopeda dziecięcy poznań, jaka leżała w mojej skrzynce pocztowej. Była to agitka promocyjna dopiero co otwartej kliniki, nieopodal mojego domu. Jestem bardzo usatysfakcjonowany.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015