#2015-02-12 08:28:19 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 152

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Ja zamówiłem ostatnio zestaw odzieży myśliwskiej zimowej i natychmiast zauważyłem poprawę względem starego ubrania. W końcu jest mi faktycznie przyjemnie i mam możliwość nieprzerwanie skradać się po kniei, a witki wciąż cieplutkie :D A ty koniecznie musisz zamówić buty myśliwskie, ponieważ bez porządnych trepów ani mowy, zwłaszcza gdy ściółka jak bagno. I zapłać na fest, co by ci posłużyły długo. Połnocnokoreańską technologię z miejsca ignoruj!
#2015-02-12 09:24:16 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Mój tatuśko jest łowcą od lat. Ma trofea, wstąpił do stowarzyszenia łowieckiego itp. :) A jakie pyszności na okrągło do domu zarzuca :D Zaopatruje się w dobrze zaopatrzonym sklepie myśliwskim, sieciowym jasna sprawa, i paczki migiem puszczają. Znalazłam ich po linku odzież myśliwska zimowa, który wyczaiłam psim swędem, jak rozglądałam się za nową czapką na jego zimowe eskapady :D O właśnie – o nakryciu głowy za nic nie można zapominać w zimie!
#2015-02-12 09:58:58 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 79

Skąd: Poznań

Wiek: 38

Potrzebne będą z pewnością tanie rękawice myśliwskie. Specjalistyczną odzież powinno się wyszukać w dziale online pt.: czapki myśliwskie. Powinienem napisać, że ja szalenie lubię polować bądź chodzić na ryby. Zazwyczaj to robię, kiedy mam wolne w pracy. Wtedy biorę ze sobą znajomych i wybieramy się na polowanie. Myślę, że to znakomita rozrywka. Teraz bez liku moich kumpli tak czyni. Mnie zainteresował polowaniami Adam, który je bardzo lubi, w szczególności latem.
#2015-02-12 11:05:20 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Jeżeli dyskutujemy tę właśnie dziedzinę, uważam, że na wstępie wypada zadbać o najbardziej elementarne akcesoria, jak kurtka myśliwska. Mile widziane będą również wodoodporne buty grisport, ponieważ zawód łowczego determinuje konieczność spacerowania po rewirach, gdzie normalni ludzie nie mają zwyczaju się pojawiać, szczególnie w sezonie pory deszczowej. Więc ubranie jak również ogumienie są kluczem! A następnie celowniki, wnyki itd. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015