#2015-02-17 04:53:06 

Logika

Użytkownik

Cześć : ) Lada dzień udaję się za granicę, zatem konieczna mi jest szyba wiza na łukaszenkowską Białoruś. By ją otrzymać przypuszczalnie wstukam w wyszukiwarkę hasło: wizy na białoruś, a wówczas może zorientuję się jak ją otrzymać. A może wy orientujecie się jak zdobyć wizę na wyjazd zagraniczny?
#2015-02-17 06:06:53 

doktorantka

Użytkownik

Uważam, że obecnie odnajdziemy co niemiara sposobów na odnalezienie ekspresowej wizy. Znam to ze swojego doświadczenia. Ostatnio bardzo chciałam pojechać z partnerem do Indii na wakacje. Myślałam jak załatwić tę rzecz. Wyszukiwałam i poszukiwałam. Pewnego dnia wpadłam w Internecie na witrynę sieciową www.expowiza.pl/wizy/chin.html której założycielem była firma Visarussia. To tu mogłam w ekspresowy sposób dostać roczną wizę. Powiem, że byłam zadowolona. Poza tym proponowali wizy w atrakcyjnych cenach. Polecam mocno!
#2015-02-17 06:51:38 

Brona

Użytkownik

W czerwcu wykombinowałam skoczyć z mężem na Białoruś. Czemu? Ponieważ z tamtych terenów pochodzi moja rodzina. Gdy dyskutowaliśmy zagadnienia formalne, szczęśliwie dostrzegliśmy reklamę firmy Visarussia www.expowiza.pl/wizy/rosji.html która niemało wyręcza Polaków zafascynowanych białoruskimi obszarami. Okazało się, że załatwienie wizy krótkoterminowej nie będzie wcale takie trudne, jak sądziłam ;) W czerwcu najprawdopodobniej pojedziemy do Mińska :)
#2015-02-17 09:43:29 

Kabanos

Użytkownik

Kiedy mojej partnerce była nieodzowna szybka i bezpieczna wiza, ekspresowo poszła do cenionej firmy pośredniczącej w zdobywaniu wiz. Teraz na ogół tak robi, kiedy jedzie za granicę. Według mnie to sprawdzony sposób, by bez trudności zdobyć wizę.
#2015-02-17 11:38:43 

marchewka

Użytkownik

Szacowny brat otrzymał na mieście reklamówkę: wiza rosja i powiem, że tym sposobem usłyszałam, że na wyprawę do moskali wypada organizować jakieś papiery… Dziwne, ale w życiu o podobnej procedurce nie koncypowałam. Rozkoszna nieświadomość…
#2015-02-17 12:33:25 

cyrkowiec

Użytkownik

Moim zdaniem szybka wiza to tylko z pomocą, bo inaczej to może się wlec miesiącami. Kumpeka organizowała glejt na wyjazd do Białorusi i upłynęło sześć miesięcy, nim udało jej się wszystko dopiąć. Dlatego nie atakujcie all alone!
#2015-02-17 14:19:28 

Hydraulik31

Użytkownik

Przypuszczalnie wypróbowanym sposobem, by zdobyć turystyczne wizy na Białoruś jest z pewnością pójście do cenionego pośrednika. Myślę, że aktualnie mnóstwo osób tak robi, toteż to jest na pewno opłacalne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015