#2015-05-05 08:58:31 

doktorantka

Użytkownik

Teraz jest wiele ciekawych restauracji w Krakowie, które polecają rozmaite atrakcje. Dwa miesiące temu miałam ślub. Potrzebowałam doskonałej sali, gdzie zmieściłabym wszystkich gości, a poza tym żeby było opłacalnie. Toteż w Bing wpisałam wyrażenia restauracja wesele kraków i tak znalazłam dobrą stronę sieciową, której właścicielem była pewna jadłodajnia. Poszłam tam na kolację. Było smacznie! Przyznam, że to była najlepsza restauracja w Krakowie. Z marszu zaklepałam salę. :P

#2015-05-05 09:48:59 

Dziki_dzik

Użytkownik

Bez wątpienia w Krakowie znajdziemy sporo jadłodajni, gdzie istnieje sposobność pysznie zjeść. Niedawno byłem na uroczystości weselnej mojej koleżanki. Zrobiła kameralne wesele w Krakowie. Była to elegancka jadłodajnia z nową salą. Powiem, że byłem pozytywnie zaskoczony daniami jakie oferowali itp. Dodatkowo były przepyszne, a zespół pełen fach. Spytałem Marleny jak wynalazła tę jadłodajnię, a ona powiedziała, że na galeriach dostała ulotkę zatytułowaną kraków restauracja Wybrała się tam na kolację z narzeczonym i przypasowała im, więc postanowili zorganizować tutaj uroczystość weselną. :)
#2015-05-05 12:11:47 

Hydraulik31

Użytkownik

Wiele osób wyszukało wykwintne jadłodajnie w Krakowie. Niedawno moja kuzynka robiła małe przyjęcie okolicznościowe w Krakowie. Wywęszyła przytulną jadłodajnię i tam zrobiła. Tragicznie nie było, lecz to nie moja działka. Więc kiedy miała przyjechać do mnie przyjaciółka chciałem jej zagwarantować rozrywkę. Najpierw mieliśmy pojechać na zakupy, a potem jakiś lunch. Pomyślałem, że czegoś będę szukał w Internecie. Starczyło, że wpisałem w Yahoo zwroty lunch Kraków i odszukałem super jadłodajnię. Przyznam szczerze, że posiłki mieli tu dobre. ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015