#2014-04-10 17:43:11 

Brona

Użytkownik

Cześć. Na zewnątrz coraz lepsza pogoda, w co się z tym łączy kierownik powiedział, że dobrym planem byłoby stworzenie zatrudnionym imprezy integracyjnej. Problem w tym, że nie do końca posiadamy pomysł na to, jak w detalach mogłaby wyglądać. Czy ma to być normalne spotkanie nad grillowanym mięsem, jakieś wydarzenie muzyczne, czy coś jeszcze innego? Na szkoleniu któryś pracownik rzucił pomysłem, by spotkanie miało formę imprezy rajdowej, a którymś z punktów była przykładowo akademia bezpiecznej jazdy. Co sądzicie na ten temat?
#2014-04-10 20:21:11 

Obwoluta

Użytkownik

Nasza poprzednia impreza integracyjna w klimatach rajdowych była świetną okazją do lepszego poznania znacznej liczby zatrudnionych. Zazwyczaj nie mamy okazji ku temu, bo jesteśmy zgromadzeni w olbrzymim biurowcu i w ogromnej ilości zadań zwyczajnie nie ma sposobu na rozmowę z każdym. A przy okazji imprezy integracyjnej mieliśmy na to kompletny weekend. przedsiębiorstwo zatrudniło wręcz specjalną markę, która sugeruje ciekawostki z rodzaju: symulator wynajem. Mam nadzieję, że naszej firmie błyskawicznie uda się jeszcze raz zrobić to oryginalne spotkanie.
#2014-04-10 21:55:16 

Hydraulik31

Użytkownik

Ja dopiero raz brałem udział w imprezie typu rajdowego lecz już po jednej takiej imprezie mogę powiedzieć że naprawdę warto uczestniczyć w zabawie tego typu. Jestem mężczyzną i jak każdy facet bardzo lubię wszystko co w jakikolwiek sposób wiąże sie z motoryzacją. Moi kumple są zdania że już od paru lat trwa moda na przygotowywanie imprez rajdowych dla osób które sie zatrudnia i ja sie zgadzam z tym poglądem. Bardzo mnie cieszy to że trwa taka moda bo ja po prostu nie lubię eventów ani szlajania sie po pubach. Zakład w którym pracuje wydaje krocie na reklamę i działania promocyjne o odmiennym charakterze, lecz te inwestycje okazały się faktycznie trafione. Z tej przyczyny doszliśmy do wniosku, żeby pod słowami segway odnaleźć pomocne rozwiązania, które dadzą nam możliwość na mniejsze kosztów marketingu.
#2014-04-10 23:30:40 

cyrkowiec

Użytkownik

Normalna rzecz, że jak po raz pierwszy organizuje się jakąś imprezę rajdową to nie mamy w tym doświadczenia. Jednak istnieje dużo interesujących sposobów na najlepszą imprezę rajdową dla firm. Miesiąc robiłem małe party dla naszego znajomego z firmy. Miał mieć urodziny. Chcieliśmy zaprosić cały nasz dział. Pomyślałem, że jeśli pracują sami kolesie to pomyślałem, że symulator f1 to super rozwiązanie. Zapytałem ziomków i wyszło na jaw, że nikt a nikt nigdy nie jeździł na symulatorze. Uznałem, że to najlepsze rozwiązanie. No więc, zamówiłem w rajdowej szkole jazdy symulatory i zwołałem wszystkich. Paweł nie wiedział o niczym. W końcu tam dotarliśmy. Dostaliśmy do użytku 10 symulatorów. Heh!Haha!Ha! Pasowało, ponieważ było nas tylu. Ale było śmiechu i wielkiej zabawy. Nigdy nie pomyślałbym, że to może być tak dobry pomysł. Po imprezie wybraliśmy się na piweczko. Wszyscy byli zadowoleni, a przede wszystkim nasz solenizant. Jeżeli teraz jak będzie zbliżała się impreza służbowa to także zorganizujemy ją w formie rajdu. : D

#2014-04-11 01:10:06 

Marszałek

Użytkownik

Całe nasze biuro świetnie spędziło czas na poprzedniej imprezie integracyjnej, zorganizowanej w stylu imprezy rajdowej. Jedna z atrakcji, jakie nas tego dnia miały zaskoczyć to wynajęcie symulatora. Dzięki temu także pracownicy nie posiadający prawa jazdy byli w stanie się przekonać jak to jest być kierowcą. Przy okazji fajnie było ograć w ten sposób kierowników. ; ) Chociaż raz szarzy pracownicy byli w stanie im okazać swoją przewagę w jakimś aspekcie, ha ha. ; ) Już nie jesteśmy w stanie się doczekać powtórnej okazji do złojenia im skóry na komputerowym torze.

#2014-04-11 03:33:23 

doktorantka

Użytkownik

Według mnie imprezy rajdowe to bardzo oryginalny pomysł na spotkanie integracyjne w zakładzie pracy. U mnie bywały już wydarzenia tego typu i nie uważam, by komu było z tym źle. Ponad to zwróciła naszą uwagę oferta w rodzaju segway. Możliwość przejechania się tym fajnym wynalazkiem była bardzo ciekawym przeżyciem. Zatrudnieni bardzo ciekawie wywołują z pamięci tamto wydarzenie i wiele pracowników w firmie interesuje się, kiedy zostanie zorganizowane następne wydarzenie tego typu. Tak sobie myślę, że, może my tak samo zorganizujemy je już niedługo, pogoda dopisuje, po co czekać? : )
#2014-04-11 05:04:46 

Dziki_dzik

Użytkownik

Najskuteczniejsza integracja dzieje się w chwili, gdy zatrudnieni są wypoczęci i jest fajna atmosfera, w trakcie której mogą się bez przykrych konsekwencji zmierzyć w jakiś niewielkich zawodach. Nie mówię tu jednak o sporcie, mam na myśli symulatory rajdowe zorganizowane przez zakład Imprezy Rajdowe. To niezwykle przyjemne uczucie wyprzedzić o pełne okrążenie cyfrowego toru partnera z zespołu, który w pracy ma lepsze wyniki. Albo nawet pracodawcę, za którego nikt nie lubi. Wszystko jak wiadomo w duchu fair play. ; ) W mojej firmie stworzono tego rodzaju spotkanie, które potem wszyscy jeszcze przez długie tygodnie przywoływali w pamięci.

#2014-04-11 07:07:00 

Kabanos

Użytkownik

Ja się w sumie nie znam na imprezach rajdowych, ponieważ nigdy nie partycypowałem w zabawie o takim charakterze lecz już samo określenie podpowiada że to coś fajnego. Dobra szkoła jazdy to miejsce gdzie ostatnio uczestniczę w zajęciach. Nie tylko doskonalę swoje kompetencje w zakresie kierowania samochodem, lecz bywam też na treningach sportowych. Zamierzam być świetnym kierowcą lecz chcę być także osobą wysportowaną. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015