#2015-09-14 04:20:19 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Wyspecjalizowane sklepy z akcesoriami dla seniorów mają w dniu dzisiejszym rzeczywiście dużo do zaproponowania, dobry sklepem z tego typu akcesoriami jest https://seniorlife.pl/content/4-o-nas Proponuję wizytę na stronach www kilku takiego rodzaju sklepów, w celu zaznajomienia się z dostępnymi rozwiązaniami. Bardzo atrakcyjne mogą się okazać akcesoria w stylu: chwytak obrotowy, pudełko na lekarstwa, akcesoria ułatwiające poruszanie się, ochraniacze na gips na stopę itd. Wybór jest rzeczywiście niemały, więc bez trudności odszukasz coś właściwego.
#2015-09-14 05:16:15 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 55

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Mam olbrzymie problemy połączone z żylakami. Zamówiłam dla siebie niedawno podkolanówki na żylaki, które stały się ratunkiem na moje cierpienie. Nie sądziłam, że znajdę kiedykolwiek, coś co zmniejszy ten ból. Potrzebowałabym jeszcze solidne krzesło toaletowe składane. Dojrzałam takie coś swego czasu w przychodni. Sprawia wrażenie, że jest bardzo banalne w montażu i dodatkowo jest estetyczne. Czy mogę gdziekolwiek nabyć to siedzenie w tajemnicy? Może jakiś sprzedawca w internecie? Nie chcę, aby moje koleżanki dowiedziały się, że posiadam takie zmartwienia.
#2015-09-14 07:53:47 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Radom

Wiek: 42

W sklepach z dodatkami dla osób starszych czy chorych, znaleźć można masę atrakcyjnych rozwiązań, jakie mogą zaoszczędzić masę czasu i sporo ułatwić. Doskonałym przykładem może być choćby pojemnik na lekarstwa z alarmem, jaki nie pozwoli zapomnieć o zażyciu leków. Zamówiłem takie pojemniki rodzicom i są ogromnie zadowoleni. Przejrzyj propozycje profesjonalnych sklepów, a bez najmniejszego problemu odszukasz szereg ciekawych akcesoriów. Wszystko zależy od tego, na jakie dolegliwości skarży się senior.
#2015-09-14 10:25:55 

Lucia

Użytkownik

Posty: 62

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Zamawiając produkty dla osoby niedomagającej, warto się zorientować, co stanowi najpoważniejszy problem. Jeśli zapomina o przyjmowaniu tabletek, najlepsze będą pudełka na tabletki. Pomocne mogą być ponadto: ochraniacze na gips, akcesoria ułatwiające poruszanie się, przenośne krzesło wc itd. Konkurencyjne sklepy medyczne oferują rzeczywiście wiele ciekawych akcesoriów, zatem warto bliżej zaznajomić się z ich katalogami. Co istotne, produkty dla starszych nie muszą być kosztowne, a dużo upraszczają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015