#2015-09-17 05:45:40 

Lucia

Użytkownik

Ja polecam zwrócić się do uznanego tłumacza, oferującego zarówno tlumaczenia standardowe, jak i przysięgłe. Mnie przed kilkoma laty ciekawiło zagadnienie język angielski tłumacz specjalistyczny, a ponieważ w najbliższej okolicy nie było sprawdzonego biura tłumaczeń, rozpoczęłam przeszukiwanie sieci. Trochę bałam się współpracy na odległość, ale ostatecznie postawiłam na takie biuro tłumaczeń, o którym znalazłam pozytywne wypowiedzi w necie. Opłaciło się, ponieważ błyskawicznie wysłali bezpłatną wycenę,a moje teksty również zostały przetłumaczone bardzo szybko.
#2015-09-17 07:42:19 

Dalia

Użytkownik

Jeśli nie masz nikogo bliskiego, kto byłby gotów zrealizować dla Ciebie precyzyjne tłumaczenie, poszukaj osoby fizycznej albo przedsiębiorstwa w swoim sąsiedztwie. Co warto podkreślić mnóstwo przedsiębiorstw proponuje usługi w rodzaju tłumaczenia dokumentów angielski za pośrednictwem Internetu. Wystarczy, iż przekażesz skany lub pliki z dokumentami, a tłumaczenia choćby na angielski czy alternatywny język, dostaniesz w bardzo krótkim czasie. Wielokrotnie korzystałam z takiego sposobu, stawiając na firmę tlumaczenia-gk.pl, więc uczciwie polecam. Niemała oszczędność czasu.
#2015-09-17 09:55:43 

Marszałek

Użytkownik

Mnie z marszu nasuwa się na myśl dobry tlumacz, jakiego bez większego wysiłku da się wyszukać w sieci i z którym da się szybko ustalić warunki umowy drogą mailową. Aby wyszukać takiego translatora, wystarczy wklepać w Google wyrażenie tłumaczenia na język angielski, potem wybrać kilka biur tłumaczeń spośród wyświetlonych pozycji i przesłać do nich maile. Dużo ludzi kieruje się przede wszystkim tym, jak szybko dane biuro może dokonać przekładu. Ja osobiście wybrałem ofertę spółki Tłumaczenia Grzegorz Kołodziej tlumaczenia-gk.pl/o-nas która była w stanie w miarę szybko dokonać solidnego przekładu za niezłą cenę.
#2015-09-17 10:49:34 

Dziki_dzik

Użytkownik

Rekomenduję zwrócić się do specjalisty, który przekłada różne dokumenty, takie jak: umowa o współpracy lub ustawy, i na ogół obcuje z tego typu pismami. Jeśli wrzucisz w wyszukiwarkę sformułowanie tłumaczenia dokumentów angielski, pojawi się długa lista firm albo osób, które zajmują się wyłącznie tłumaczeniem tego typu pism. Kliknij i odwiedź poszczególne stronki internetowe, a potem wyślij maile do wyłonionych przez siebie translatorów. Ja kiedyś postawiłem na ofertę firmy tlumaczenia-gk.pl – G. Kołodziej, ale może Tobie bardziej będzie odpowiadać inna firma.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015