#2015-09-22 04:44:48 

Dziki_dzik

Użytkownik

Siema. Przed chwilą przeglądałem usługi różnych drukarni i dostrzegłem interesujący wątek, to znaczy drukowanie w 3d. Wiem, iż po pierwsze tworzy się rysunek, a następnie unikatowy model 3d. Chcę jednakże popytać, które produkty można wydrukować, stosując drukarkę 3d?
#2015-09-22 07:10:56 

Tryton

Użytkownik

W sieci znajduje się wiele informacji na temat drukarek trójwymiarowych, wystarczy wstukać w wyszukiwarkę wyrażenie szybkie drukowanie przestrzenne i trochę poczytać, a na pewno dowiesz się więcej z udostępnionych tam tekstów i filmików niż z postów internautów. Dla mnie ta technologia jest za bardzo zaawansowana, aby ją zgłębiać, lecz młodzi mogą stać się fachowcami w tej branży, jeżeli faktycznie się tym zafascynują.
#2015-09-22 08:37:20 

Marszałek

Użytkownik

Miesiąc temu szukałem firmy, która pomogłaby mi przy realizacji modeli 3d. Natrafiłem na rzetelną spółkę koło Sosnowca. Gorąco polecam drukarnię Pibar3d. Ich ofertę można sprawdzić na stronie pibar3d.pl/o-nas/ drukarni. Tworzyłem tam wysokogatunkowe wydruki 3d, przykładowo prototypy pierścionków. Osoby pracujące tam to specjaliści. Wszystko zawsze stworzone planowo. Współpraca z nimi to czysta przyjemność.
#2015-09-22 11:10:06 

Weteranka

Użytkownik

Od pewnego czasu zawodowo interesuję się drukowaniem przestrzennym. Przygotowuję aktualnie projekty 3d do druku. Jestem wszakże indywidualistą i poszukuję firmy, gdzie mogę się rozwinąć. Moja dziewczyna kilka miesięcy temu odkryła fajną stronkę pibar3d.pl/projektowanie-modeli-3d/ 1 serwisu. Prawdopodobnie tam napiszę.
#2015-09-22 13:02:20 

Sekwana

Użytkownik

Z pewnością drukowanie 3d przydaje się w dziedzinie architektury, a także w medycynie oraz branży jubilerskiej. Sądzę, że tematyka drukowanie w 3d jest bliższa przedstawicielom tych branż, a inni chyba nie mają z tym do czynienia. Ja nie potrzebowałam nic drukować trójwymiarowo, ale niegdyś natknęłam się na reklamę drukarni PIBAR3D i może kiedyś wejdę na ich stronę, jeżeli będę mieć ochotę.
#2015-09-22 13:52:48 

Dalia

Użytkownik

Moi drodzy, serdeczne dzięki za pasjonującą konwersację. Podaliście tutaj wiele wskazówek i idei, które na 100% zostaną wykorzystane. Interesującym pomysłem jest drukarnia 3d. Sama skorzystałam z koncepcji drukowania 3d. Posiadam dzięki temu niepowtarzalne pierścionki. Mega sprawa!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015