#2015-10-16 04:03:37 

Dziki_dzik

Użytkownik

Witajcie! Moja teściowa jest już w podeszłym wieku i od niedawna nie chodzi samodzielnie, dlatego muszę przystosować nasze mieszkanie do jej potrzeb. Na początek nabyłem w necie podnośnik transportowo-kąpielowy, który jest wykorzystywany przy przenoszeniu schorowanej osoby, m.in. z wózka do wanny. Zastanawiam się, jak jeszcze dostosować dom dla potrzeb osoby niepełnosprawnej. Może wy posiadacie jakieś doświadczenie w omawianej materii?
#2015-10-16 07:03:27 

cyrkowiec

Użytkownik

Witajcie! Moja teściowa jest już w podeszłym wieku i od niedawna nie chodzi samodzielnie, dlatego muszę przystosować nasze mieszkanie do jej potrzeb. Na początek nabyłem w necie podnośnik transportowo-kąpielowy, który jest wykorzystywany przy przenoszeniu schorowanej osoby, m.in. z wózka do wanny. Zastanawiam się, jak jeszcze dostosować dom dla potrzeb osoby niepełnosprawnej. Może wy posiadacie jakieś doświadczenie w omawianej materii?
#2015-10-16 08:52:38 

Dalia

Użytkownik

Namawiam do zapoznania się z ofertą firmy Maza-Med, która oferuje wielorakie praktyczne urządzenia dla osób niepełnosprawnych, mające za zadanie w szczególności likwidację barier architektonicznych. W ofercie sklepu jest np. spory wybór podnośników, znakomicie działających w warunkach domowych. Polecany sprzęt jest używany również w zakładach opiekuńczych. Przedmioty te wyróżniają nieduże gabaryty i łatwość w obsłudze. Sprzęt spełnia wymagane standardy bezpieczeństwa, a ceny konkretnych urządzeń nie są wysokie.
#2015-10-16 10:03:26 

Lucia

Użytkownik

Uważam, iż nie nie ma konieczności wprowadzać w mieszkaniu jakichś diametralnych zmian, gdy pojawia się w nim ktoś niepełnosprawny. By uprościć tej osobie codzienne życie, polecam zaopatrzyć się w praktyczne urządzenia, które da się stawiać w różnych miejscach, by były niedaleko potrzebującego. Mam na uwadze zwłaszcza uniwersalny podnośnik transportowy - taki sprzęt pomaga w zmianie miejsca, a także przydaje się podczas rehabilitacji.
#2015-10-16 12:56:43 

Wiking

Użytkownik

Ciekawe wskazówki, dzięki nim postanowiłem obejrzeć liczne propozycje wielofunkcyjnych podnośników dla niepełnosprawnych, które odpowiadają na wiele potrzeb osób niesamodzielnych. W rezultacie zamówiłem dla mojej mamy podnośnik transportowo-kąpielowy, napędzany elektrycznie i sterowany za pomocą pilota. Trzymajcie się!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015