#2015-11-02 04:40:23 

marchewka

Użytkownik

Hello. Znowu do Was wpadam, gdyż chciałam porozmawiać :). Chodziłam dziś dla zabicia czasu po sklepach i otrzymałam ulotkę z hasłem wycieczka kostaryka, która przypomniała wspaniałe, letnie momenty. Zamarzyłam, by tam powrócić. A Wy, gdzie spędziliście te urlopowe dni?
#2015-11-02 06:43:51 

Marszałek

Użytkownik

Oferty atrakcyjnych podróży w tajemnicze strony świata prezentuje agencja turystyczna LogosTour. Witryna online jest dedykowana dla miłośników podróżowania, myślących, by zorganizować nietypowe wczasy. Portal online ma w ofercie wyjazdy lotnicze, koleją, autobusowe, podróże statkiem, lecz przy tym jest opcja pojechać w tajemnicze strony świata, choćby do Kenii, Finlandii albo na Wyspy Kanaryjskie. Np. zakładka turcja najlepsze wycieczki zawiera szczegółowy schemat wycieczki. Każda, rzeczywiście nietypowa, destynacja ma długi porządek podróży.
#2015-11-02 08:31:37 

Weteranka

Użytkownik

Zwiedzanie świata to moje hobby, przy tym mam farta, bo wakacje spędzam każdego roku w innym miejscu. Poprzednie urlopowe dni planowałam parę miesięcy. W internetowym dzienniku turystycznym w artykule zatytułowanym hiszpania fajne wycieczki wrzucono mądrą fotorelację z tamtego miejsca, ale docelowo przekonała mnie zorganizowana wycieczka na Kubę :) Było wspaniale.
#2015-11-02 09:08:24 

Dalia

Użytkownik

Uwielbiam podróże, mam szansę, by wówczas zwiedzać oraz pływać w morzu. Jak dotąd jednak udało mi się poznać zaledwie wyspy w Europie. Inspirują mnie jednak inne kierunki lotów, więc marzę, by wybrać się dalej. W folderach turystycznych pod hasłem wycieczki wakacyjne Brazylia, namierzyłam interesujące mnie destynacje:)
#2015-11-02 10:14:39 

Byk

Użytkownik

Pouczająca wymiana zdań, dodatkowo rozbudza wspominki o labie. Ogółem wakacje można w dzisiejszym czasie spędzić w pierwszej lepszej wymarzonej części globu, a mi marzą się kraje zróżnicowane etnicznie, zatem, gdy w czasopiśmie turystycznym znalazłem afisz krajoznawcze wycieczki portugalia, zacząłem dogrywać następny urlop. Lecę. Cześć.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015