#2015-12-15 20:26:09 

Tryton

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Zgierz

Wiek: 24

Cześć. Sam nie wierzę, że to piszę, ale potrzebuję porady odnośnie seksu. Mój problem polega na tym, że za wcześnie dochodzę. Jest to dla mnie tym bardziej krępujące, że wśród znajomych mam raczej wizerunek macho, a tu normalnie… w każdym razie mam problem z kontrolowaniem wytrysku (F3) i przez to cierpi moja samoocena, dlatego proszę o MERYTORYCZNE odpowiedzi.
#2015-12-15 22:18:20 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Ha! :D Mienczak nie wytrzymuje pewnie 2 minut! xD
#2015-12-15 23:41:37 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

Myslałem, że gimbaza tu nie ma wstępu, a widzę, że zaczynają się panoszyć. Słuchaj chłopie, to nie jest taki problem, któremu się nie da zaradzić, więc nie bój nic. ;) Idź do lekaża, to ci powie, co i jak. Obecnie jest mnóstwo sposobów by przedłużyć stosunek, a ty nie jesteś wyjątkiem :)
#2015-12-16 01:34:17 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

No taaak… tym bardziej, że ma się ten wizerunek Macho, to pewnie boli, co ;) No ale dobra. Mój ex też miał z tym kłopot, to wzięłam sprawy we własne ręce. Na początku się stawiał i w ogóle, że go poniżam, ale jak zaczął brać te tabletki to magia! mógł dłużej. I tak mi się odpłacił, że do innej polazł…
#2015-12-16 04:04:00 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

Hej, słuchaj, ja pracuję w aptece i obecnie jest naprawdę dużo środków rozwiązujących problemy z przedwczesnymi wytryskami. Wystarczy, że poprosisz w pierwszej lepszej aptece o specjalną maść na to, albo tabletki i powinno ci pomóc. :) A z wizerunku twardziela zrezygnuj, nie lubimy tego na dłuższą metę.
#2015-12-16 06:37:05 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Zawsze jeszcze możesz spróbować róznych ćwiczeń, sporo jest tego na Internecie, wystarczy, że poszukasz. Google nie gryzą. Ja osobiście polecałbym ci różne orientalne ćwiczenia, w końcu to oni stworzyli Kamasutrę, więc można powiedzieć, że znają temat dogłębnie :)
#2015-12-16 09:24:21 

Tryton

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Zgierz

Wiek: 24

Dzięki Wam wszystkim. Przejdę się chyba rzeczywiście najpierw do lekarza, zobaczę, co mi powie, a później do apteki. Mam nadzieję, że to coś pomoże, bo inaczej się pochlastać idzie. :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015