#2016-01-19 07:09:40 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Witam. Ostatnio zostałem postawiony w bardzo zobowiązującej sytuacji.. otóż przez kilka dni byłem zmuszony mieszkać u mojego znajomego ponieważ u mnie w domu doszło do pewnych nieprzyjemnych scen. Czuję, że teraz jestem zobligowany by mu to zrekompensować. Wiem, że żadne pieniądze nie wchodzą w grę, ale pomyślałem o czymś skromnym, aby mógł mu dać do zrozumienia, że doceniam jego pomoc.
#2016-01-19 09:31:00 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Hej, myślę, że fajnym pomysłem byłoby kupienie jakiegoś obrazu, fototapety na ścianę, żeby trochę z humorem podejść do tej sytuacji. Możesz powiedzieć, ze tak się zżyłeś z tego mieszkaniem, że teraz chcesz, żeby tu było coś Twojego itp. :P
#2016-01-19 10:17:53 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Ciekawy pomysł :P znasz jakieś miejsce gdzie można kupić niedrogie fototapety na ścianę? albo fotobrazy?
#2016-01-19 11:51:21 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Znam taką jedną świetną firmę, decorshop.eu i tam możesz znaleźć mnóstwo rodzaji pomysłów w przystępnych cenach ;) jest naprawdę dużo wzorów, więc myślę, że spokojnie uda Ci się znaleźć coś do kupienia dla Twojego przyjaciela. No i myślę, że taki prezent nie jest wybitnie zobowiązujący i powinien go przyjąć bez problemu ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015