#2016-01-28 04:57:31 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Witam wszystkich, wybieram się do pracy za granice. Znajoma załatwiła mi posadę w jednej z niemieckich firm. Niestety nie jestem w stanie pojechać tam na własną rękę, dlatego szukam firmy, która oferuje takie przewozy. Ktoś może mi coś polecić?
#2016-01-28 06:48:59 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Mogę ci polecić firmę Rabbittrans - Licencjonowany przewóz osób. Wielu znajomych, którzy dzisiaj pracują za granicą korzystało z ich usług. Musisz się liczyć z tym, że koszt takiego wyjazdu to kilkaset złotych. Jeżeli ci zależy to dowiem się więcej na ich temat.
#2016-01-28 08:17:39 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

Jeżeli interesują cię informacje o firmie z posta powyżej, wejdź na ich stronę internetową przewozy.rabbittrans.pl/o-firmie. Znajdziesz tam wszystkie potrzebne informację wraz z cennikiem i trasami na jakich jeżdżą auta. Najlepiej będzie zadzwonić do nich i dokładnie się wszystkiego dowiedzieć. Ja osobiście nie korzystałem z usług, ale znam kilka osób co jeździły za granicę właśnie z tą firmą.
#2016-01-28 09:42:22 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Ja właśnie wróciłam od naszych zachodnich sąsiadów korzystając z ich usług. Koszty nie są wcale duże biorąc pod uwagę konkurencję. Miła atmosfera i wygodne samochody pozwalają znieść tak długą drogę. Ja bilet zamówiłam kontaktując się z nimi telefonicznie. Najlepiej zadzwonić, wszystko co cię będzie interesować wyjaśnią przez telefon. Polecam i życzę udanej podróży.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015