#2016-02-25 07:39:01 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Hej, mam problem z komarami. Od jakiegoś czasu moje dziecko bardzo narzekało na ugryzienia insektów w nocy. Z początku trochę to ignorowałam i myślałam że ślady po ugryzieniach są przyniesione z dworu, gdzie bawi się całe dnie. Ostatniej nocy rzeczyiście zauważyłam że w małym pokoju aż się roi od tych pasożytów. Powiedzcie mi proszę w jaki sposób najskutezniej chronić dziecko przed ugryzieniami?
#2016-02-25 08:40:45 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Od razu możesz sobie odpuścić środki chemiczne i inne psiukacze bo wydaje mi się że ich działanie jest zupełnie odwrotne. Na pewno lepszym rozwiązaniem będzie moskitiera. Z tym że skuteczną ochronę uzyskasz zabezpieczając wszystkie okna w domu, ale wtedy też masz pewność że wszyscy domownicy będą spokojnie spać. Swoją drogą dziwne że atakowały tylko dziecko. Naprawdę nie zauważyłaś żadnych ugryzien u siebie?
#2016-02-25 10:59:43 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Nie ma w tym nic dziwnego, czesto zdaza sie ze komary gryza najmlodszych bo ich krew najbardziej im odpowiada. Nie pamietam od czego to zalezy ale krew dzieci jest bardziej zasobna w substancje odzywcze. Brzmi to strasznie ale takie wlasnie sa komary. Pozdrawiam.
#2016-02-25 11:25:34 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Cześć wszystkim. Komary potrafią bardzo utrudnic zycie. Mieszkam w poblizu zbiornika wodnego i kazdego lata przezywam te sama inwazje. Kupilam oczywiscie moskitiery na wszystkie okna i drzwi balkonowe i dodatkowo siatkę do pokoju dziecka, którą się rozpościera nad łóżkiem na takich haczykach do sufitu. Oprócz tego ze pieknie to wyglada to dziecko moze spac spokojnie i nic nie zaburza jego snu.
#2016-02-25 13:19:26 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

Też sprawiłem córce taką moskitierę nad łóżkiem i tak bardzi przypadła jej do gustu ze nie pozwala jej sciagnac nawet zimą :). Co ważniejsze świetnie chroni przed komarami i zastanawiam się czy nie zamontować takiej samej nad moim łóżkiem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015