#2016-03-16 02:40:15 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Cześć wszystkim. Od kilku tygodni z narzeczonym intensywnie szukamy (no może ja intensywnie szukam, on się przygląda) miejsca na nasz wymarzony ślub. Chodzi nam o o to, że by był to obiekt ładnie położony, na przykład nad jeziorem. Niektóre które nam wpadły w oko to już niestety pozajmowane dlatego pytam. No i nie chcemy zeby to byl pałac albo zamek tylko jakieś zwykłe miejsce ale po prostu z urokiem który wynika z położenia, o :). Jakieś macie pomysły w okolicy stolicy?
#2016-03-16 03:30:47 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Hehe, „w okolicy stolicy” :) No mi przychodzi do głowy taka jedna sala weselna Zegrze tam się mieści. Kojarzysz? Nad zalewem tak sie to chyba nazywa. Masz tam do wyboru kilka sal ale wszystkie bardzo duże. maja ladny wystroj wszystko tak ze smakiem przygotowywane. No i dobra kuchnia co sie też bardzo ceni w przypadku ślubu.

#2016-03-16 05:25:00 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Nooo, takie wesele nad Zalewem Zegrzyńskim to jak marzenia. Malowniczo i romantycznie... Gośćie sobie mogą spacerować nad jeziorem jak się znudzą już siedzeniem w srodku także rzeczywiście super opcja. Mi się osobiście bardzo podoba i gdybym robila wesele drugi raz to bym pewnie wybrala taki obiekt.
#2016-03-16 07:49:59 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

A to nie jest czasem to miejsce? salabella.pl/index.php/strona/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ tu akurat pod tym linkiem masz oferte przyjęć okolicznościowych i wrzuciłąm to bo ja tu robiłam moim rodzicom 50-lecie małżeństwa. to była wzruszająca impreza :) mozna sie z nimi dobrze dogadac na rabaty w zalezności od liczby gości itd. dlatego warto
#2016-03-16 10:37:01 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

miałem z nimi do czynienia i miło wspominam. zwłaszcaa profesjonalizm obsługi widać ze to nie są przypadkowo dobrani na ludzie zatrudnieni na sezon. no b o jak miejsce jest dobre i dziala caly rok to ma dobry personel i tak jest w tym przypadku. Pozdrawiam wszystkich
#2016-03-16 12:43:23 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

w Warszawie ogulnie jest ostatnio problem z terminami co? Ciezko cos znalesc. Ale akurat z bellad onna to mam taki układ ze zawsze mi jakos wysmycza termin :) to sa sprytni ludzie i przedsiebiorcy naprawde przyjaźni klientowi
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015