#2016-03-23 04:31:05 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Kochani, niedługo zostane babcię i chciałabym pokupować troche rzecy dla maluszka, problem w tym, że nie wiem co i gdzie, bo wypadłam z obiegu. Może jakąś łądną pościel kupić, tylko jaką? Podpowiedzcie coś.
#2016-03-23 07:28:46 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

No wiesz, zależy ile pieniędzy chcesz wydać, bo można kupować tanio w marketach albo jakieś markowe rzeczy zagranicznych producentów. Ale wydaje mi się, że na dzieciach, tym bardziej na wnuku nie warto oszczędzać, lepiej wydac trochge grosza na produkty lepszej jakości.
#2016-03-23 09:47:25 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Ja to nie wiem, jak kobiety rozumują, przecież nie zawsze tak jest, że drożej znaczy lepiej.
#2016-03-23 10:02:49 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

Po części się z Tobą zgadzam, bo koleżanka przesadziła, że markowe rzeczy muszą być dużo droższe. Polecam holenderską markę Little Dutch w sklepie LILIKO znajdziesz pokaźny katalog ich produktów, od mięciutkich ręczników z kapturkiem i kocyków, poprzez przewijaki, aż po fantastyczną kolorową pościel dziecięcą.
#2016-03-23 10:39:43 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Znam ten sklep, ale ja to to zainteresowałem się tam atrakcyjnymi domeczkami ogrodowymi Axi, spełniającymi wszystkie normy bezpieczeństwa, które uczą poprzez kreatywną zabawę. Samo dziecko może wymyślić sobie czy bawi się, np. w domku czy na statku, wszystko zależy od jego wyobraźni.
#2016-03-23 11:07:37 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Fajnie mi doradziliście, tam jest dosłownie wszystko. Zamówiłam pościel dla maluszka i obejrzałam sobie pozostały asortyment. Domki są naprawdę fantastyczne, kiedyś taki kupie, teraz zaś dodatkowo kupiłam kubki emaliowane Muminki, bo to bajka mojego dziecinstwa, są bsardzo lekkie,a przy tym wytrzymałe.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015