#2016-04-01 06:08:27 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Witajcie. Kupiłem niedawno auto, muszę dokupić dwa nowe komplety opon, zimowe i letnie. Byłem na miejscu u jednego faceta, ale niestety ma dość wysokie ceny a nie ukrywam że auto pochłonęło dość sporo oszczędności.
#2016-04-01 06:37:36 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

Ja osobiście polecam firmę Michelin opony letnie mają bardzo dobre. Kupiłem w zeszłym sezonie i jak na razie mam jeszcze z dobre 7 mm także myślę, że na 2 sezony jeszcze by starczyły. Szczerze mówiąc to wole wydać więcej na opony, ale mieć pewność, że starczą mi na dłuższy czas.
#2016-04-01 07:45:03 

Tryton

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Zgierz

Wiek: 24

Jak mogę coś wtrącić to wejdź na sklep.opony-kunicki.pl i sprawdź sobie ich ofertę. Ja kupowałem na ich stronie kilka razy. Ostatnio w super cenie mieli produkty Goodyear opony zimowe były przecenione nawet o kilkanaście procent. Ja polecam ten sklep, bo zawsze szybko i tanio mogę dostać koła.
#2016-04-01 09:53:43 

Wiking

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

W sumie i opony Michelin i Goodyear są godne polecenia. Ja osobiście bardzo długo jeździłem na Dunlopach, ale ostatnio przestawiłem się na opony spod loga zawijanego grubaska. Osobiście nie odczuwam jakiejś większej różnicy, ale te co mam teraz delikatnie lepiej się trzymają drogi. Słyszałem, że Vredestein robi bardzo dobre opony.
#2016-04-01 11:43:48 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

No ja ostatnio gadałem ze znajomym mechanikiem to mówił, że on osobiście cały czas jeździ na oponach Pirelli. Mówił, że kiedyś kupił całkiem przypadkiem i bardzo sobie chwalił. Zastanawiam się nad dwoma firmami, ale zaraz zobaczę na tej stronie co jest w lepszej cenie. Chyba, że kupić używane opony? Co myślicie?
#2016-04-01 11:54:05 

Tryton

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Zgierz

Wiek: 24

Używane bym sobie odpuścił, zawsze na nowych to masz pewność co bierzesz. Zresztą ciężej jest kupić dobre używane opony. Ja osobiście polecam sprawdzić sklep o którym pisałem. Tam znajdziesz nowe opony w fajnej cenie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015