#2016-04-04 06:53:18 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Cześć. Mam mały problem z zębami. Znaczy nie ja mam, tylko mama, a ja mam problem z mamą, bo nigdzie jej się nie podoba i zawsze wszystko ma źle zrobione. No, przynajmniej tak twierdzi. A teraz bym chciała właśnie iść z nią gdzieś, gdzie wszystko będzie miała zrobione jak należy i gdzie wreszcie będzie zadowolona, bo ja to już siły nie mam, żeby wysłuchiwać, że kolejny raz jej złego specjalistę wybrałam.
#2016-04-04 08:25:45 

Wiking

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Trudny przypadek, ale zdarza się. Ja to bym proponował duodenti.pl/ . Działają świetnie, to może i tym razem mama będzie zadowolona. Znaczy jestem pewien, że będzie, obsługę tam mają naprawdę dobrą. No i zajmują się też implantami w dość świetnych ofertach, więc podejrzewam, że tym bardziej wszyscy będziecie zadowoleni. Warto spróbować.
#2016-04-04 10:55:00 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

A ortodoncję też tam mają? Może od razu bym syna zabrała, bo też tam czegos potrzebuje.
#2016-04-04 11:24:51 

Wiking

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Mają, mają. Wejdź sobie na stronę duodenti.pl/uslugi/ortodoncja/ i poczytaj informacje, które tam zgromadzili, to zobaczysz, jak śwetnie to wszstko tam wygląda. Gwarancja zadowolenia murowana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015