#2016-05-20 04:31:15 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Hej wszystkim. Szukam firmy albo osoby prywatnej, która jest w stanie dostarczyć mi bazy danych z pewnych branż. Prowadzę działalność w dwóch różnych sektorach i chcę zwiększyć swoje dochody właśnie przez aktywna reklamę prosto do klientów. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć gdzie znajdę takie informacje?
#2016-05-20 05:41:56 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

A z jakich branż katalogi cię interesują? Mam namiary na firmę z którą kiedyś współpracowałam, ale oni skupiają się na konkretnych kilku branżach. Czasem jak wejdziesz na taki katalog to masz tam dosłownie wszystko, że aż nie wiadomo czego szukać.
#2016-05-20 08:38:32 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

No w moim przypadku jest to branża transportowa. Głównie na tym chcę się skupić na dany moment. Druga odnoga działalności może chwilę poczekać. Na razie chciała bym dostać fajny katalog firm transportowych bo na tym zależy mi najbardziej.
#2016-05-20 08:55:32 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

No jeżeli szukasz firm działających w transporcie to sprawdź bazę na stronie internetowej baza-firm-polskich.pl/Motoryzacja_i_Transport,w0,k248.html. Jest tam sporo informacji i katalog jest na bieżąco aktualizowany. Ja znalazłem tam sporo informacji, które później przełożyły się na dodatkowe zyski.
#2016-05-20 09:38:06 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

No ja szukałem katalogu z firmami budowlanymi jakiś czas temu w internecie i nie mogłem nic znaleźć. Jak teraz wchodzę do sieci to mam tego tyle, że nie wiem od czego zacząć. Fajna sprawa z tą stroną. Zapiszę sobie i zacznę korzystać, bo już dawno miałem to wszystko zrobić.
#2016-05-20 12:03:02 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

No ja zajmuję się robieniem baz danych, ale robię to pod konkretną branże i na konkretnym rejonie. Jeżeli jesteś zainteresowana to mogę zrobić dla ciebie taką próbkę i zobaczysz czy oferowane przeze mnie dane spełniają twoje wymagania.
#2016-05-20 12:58:51 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

No to zaraz napiszę na prywatnej wiadomości i podasz mi do siebie jakieś namiary. Jeszcze nie wiem z czego skorzystam, ale chce przejrzeć kilka opcji zanim zacznę cokolwiek z tym robię. Dzięki wielkie za odpowiedzi i chęci, to się ceni :D
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015