#2016-09-07 06:31:21 

Obwoluta

Użytkownik

Dzień dobry kochani. W poszukiwaniu inspiracji i pomysłów do urządzenia domu stanęło na podstawie, czyli niezbędnych akcesoriach. Szukam ładnych włączników światła. U mnie w mieście w sklepach dostępne są standardowe typy, szukam czegoś bardziej wytwornego, aby zaakcentować ile wysiłku włożyłam w wyremontowanie tego starego mieszkania. Dokładnie potrzebuję sześciu eleganckich włączników i innych elektrycznych akcesoriów. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli coś zechcecie doradzić.
#2016-09-07 08:58:41 

doktorantka

Użytkownik

Jak nie ma w mniejszych sklepach to jedź do dużego marketu budowlanego na pewno coś znajdziesz.
#2016-09-07 10:52:21 

marchewka

Użytkownik

Cześć. Mnie się bardzo spodobały obramowania ze szkła marki Ospel. Moja koleżanka niedawno remontowała pokój i takie włączniki sobie kupiła. Bardzo elegancko to wyglądało i tak nowocześnie. Cena za nie była nawet całkiem przystępna, bo jeszcze mi kartonik pokazywała, ja się spodziewałam, że za coś takiego zapłaciła przeszło 100zł, a się okazało, że dużo miej. Problem w tym, że nie pamiętam gdzie kupowała. Ale włączniki bardzo eleganckie. Sama z chęcią bym takie kupiła do siebie, ale mnie też czeka remont, więc jeszcze muszę troszkę poczekać.
#2016-09-07 12:53:13 

Marszałek

Użytkownik

Witam. Na moje to powinnaś odwiedzić jakiś porządny elektryczny sklep online o na przykład ten elektrycznydom.pl tam na pewno znajdziesz coś, co będzie ci odpowiadało. Ja tak robię, zawsze sobie wyszukam sklepy, porównuję ceny i wtedy zamawiam, co mi się podoba.
#2016-09-07 14:06:05 

Weteranka

Użytkownik

mnie też się podobają takie ramki ze szkła. Są śliczne. Też mam chęć na zmianę, ale musiałabym odrobinkę poczekać, bo niewaidomo jak zareaguje na to moja druga połowa :D
#2016-09-07 15:42:41 

Obwoluta

Użytkownik

Dzięki kochani. Bardzo mi pomogliście.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015