#2016-10-17 04:59:58 

Brona

Użytkownik

Posty: 9

Skąd: Morawiec

Wiek: 44

Cześć :) Czy jest tutaj ktoś kto by mógł mi pomóc? Bo chodzi mi generalnie o to, że ja bym bardzo chciała zakupić bakalie. Ale tak się jakoś ostatnio poskładało, że gdzie nie pójdę, to tam są takie ceny, że się to w głowie nie mieści. Normalnie masakra jakaś. Mam ogólnie taką nadzieję, że kiedyś wreszcie mi się uda normalnie wejść do sklepu i zakupić bakalie w takiej cenie, która mnie nie będzie przerażać…
#2016-10-17 06:03:33 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Moja droga koleżanko, ale to się już teraz tak da. Tylko po prostu trzeba wiedzieć dokąd uderzać. Na przykład ja na stronie www.bakaliowo.pl/bakaliowo-pl/daktyle-suszone-bez-pestek-karton-10-kg kupuje od razu cały zapas daktyli bez pestek. No wejdź tam sama i zobacz sobie, ile to w przeliczeniu na kilogram wychodzi. Nigdzie w sklepie nie uda Ci się takich cen dostać
#2016-10-17 07:18:38 

Brona

Użytkownik

Posty: 9

Skąd: Morawiec

Wiek: 44

No masz racje. Ogólnie to trochę w szoku jestem, że takie ceny są bakalii. Teraz przyjrzałam się też prażonym orzechom i muszę przyznać, że w tym sklepie są ceny naprawdę warte uwagi. Nie zdawałam sobie nawet sprawy z tego że sklepy zwykłe mogą aż taką marżę narzucać i tak zarabiać bardzo na tym
#2016-10-17 09:27:34 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

No mogą i nic na to nie poradzimy. Wystarczy tylko wiedzieć gdzie kupować. Jak chcesz w hurcie suszone owoce to się od razu udawaj do konkretnego miejsca i tyle. Nie będzie narzekania, że coś jest drogo, bo wszystko będziesz miała tanio i w dobrych cenach
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015