#2016-10-20 07:07:25 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Siema! Ogólnie szukam od pewnego czasu do swojego ogrodu ładnych doniczek. Postanowiłam na poważnie zabrać się za zielony ogródek, który przez lata był zaniedbany i nie ukrywam, że doniczek potrzeba mi duuużo :D W sklepach niestety są dość drogie, oczywiście takie elegancki na których mi zależy. Na necie widzę, że są dużo tańsze, ale mam obawy o jakość. Doniczka będzie na świeżym powietrzu i żeby nie straciła swojego uroku po kilku miesiącach :/ jakieś propozycje?
#2016-10-20 07:54:01 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Ja mogę Ci polecić ten sklep internetowy www.ladecora.pl/, to jest w zasadzie hurtownia online, a poznałam ją dlatego, że znajoma prowadzi małą kwiaciarnię i właśnie tam się zaopatruje, a ja przy okazji od pewnego czasu ;) mają super doniczki, wszelakiej maści, a co do jakości to jeszcze się nie zawiodłam.
#2016-10-20 08:10:10 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Ale mają dużo eleganckich donic ogrodowych, coś niesamowitego po prostu :D Skoro mówisz, że to wszystko nie wygląda dobrze tylko na zdjęciu to chyba się skuszę zrobić zakup. Mam sporo fajnych pomysłów na urządzenie swojego ogrodu i doniczek właśnie do szczęścia mi brakuje.
#2016-10-20 10:49:22 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Żona kupowała tam dużo doniczek balkonowych swego czasu i mogę potwierdzić, że po wielu miesiącach nadal się doskonale prezentują i nie ma potrzeby ich wymiany. Co do cen to ja nie mam pojęcia, kompletnie się na tym nie znam i nie wiem czy tam jest tanio czy drogo :P
#2016-10-20 12:13:16 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

nie kupuj tylko w marketach, tam to co najwyżej prosta czarna doniczka do rozsadzania roślin, te zdobione tracą swój kolor i strasznie szybko się niszczą. Kiedyś kupiłam i może nie wydałam majątku, ale i tak bardzo żałowałam tych pieniędzy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015