#2016-10-27 23:53:31 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Pytam tak z ciekawości, a jednocześnie zbierając trochę informacji. W przyszłości już wiem, że będę musiał wymienić znaczną część swojej floty (większość samochodów to pojazdy używane, dodatkowo kupione na kredyt). Dlatego teraz próbuję się zorientować, jaka opcja jest najlepsza.
#2016-10-28 02:03:41 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Co!? O chłopie, Ty naprawdę brałeś samochody używane na kredyt? :D To już trzeba było nówki brać. Raz, że masz pewność, że samochód Ci dłuzej wytrwa, a dwa, że przynajmniej wiesz, za co płacisz i wiesz, ż enie był na przykład paskudnie bity. A tak to ile Ci wytrzymały? 4-5 lat?
#2016-10-28 02:58:57 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

No… 3,5 sobie owyobraź… Myślę, że jeszcze te dwa lata pociągną, ale rzeczywiście ich utrzymanie jest koszmarne. A Bralem na kredyt bo wtedy nie widziałem po prostu lepszej opcji dla siebie.
#2016-10-28 05:28:25 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Nie dziwię się pewnemu obruszeniu kolegi wyżej :) Sama uważam, że leasing samochodowy jest dużo lepszym rozwiązaniem, jak kredyt. Przede wszystkim biorąc pożyczkę zapłacisz dużo więcej, a tak leasing samochodów nowych, czy używanych jest po prostu dużo tańszy. Więc na przyszłość kolego – pamiętaj, jeśli nowe pojazdy, to nie kredyt, a leasing.
#2016-10-28 06:52:32 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Powiedzmy, że jeszcze rozumiem, jak kolega by prowadził jakąś wielką firmę, w której można pozwolić sobie na kredyt, ale tutaj rzeczywiście sobie trochę w stopę strzeliłeś. Już sobie wyobrażam, ile musiałeś czekać na akceptację ze strony kredytodawcy :) Leasing jest też po prostu dużo szybszy. A jeszcze jak bierzesz go z firmą taką jak Leasing 24, to jeszcze masz super warunki.
#2016-10-28 09:26:43 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Dobra, dobra, zrozumiałem, żeście na człowieku siedli :P Rozumiem swój bład, taką decyzję wtedy podjąłem i mówi się trudno. Ale teraz rzeczywiście postawię na leasing. EOT.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015