#2016-11-03 03:05:23 

Wiking

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Cześć wszystkim. Jestem w trudnej sytuacji finansowej. Jeśli przechodzimy przez ważne i jednocześnie trudne doświadczenie w naszym życiu, to wszystko inne traci na wartości. Potrzebuję pilnie pieniędzy i zastanawiam się nad sprzedażą samochodu. Gdzie mogę go sprzedać, jeśli nie bardzo znam się na wycenie a chcę wynegocjować jak najlepszą ofertę? Gdzie szukać pomocy? Dodam, że mieszkam w Chorzowie, może się tak trafi, że na forum tutaj znajdzie się ktoś z tego miasta, kto będzie zainteresowany zakupem. Chociaż, nigdy nie miałem szczęścia.
#2016-11-03 03:34:57 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Na pewno się znajdzie, a już z pewnością po tym, jak napisałeś że nie znasz się na wycenie. Takich ludzi łatwiej jest oszukać i złożyć im niekorzystną dla nich propozycję finansową. Po co Ci to? Jeśli nie znasz się na wycenie to nie sprzedawaj samochodu prywatnej osobie, bo nie wyjdziesz na tym dobrze. Poszukaj w Chorzowie skupu samochodów i tam oddaj pod opiekę swoje autko.
#2016-11-03 06:20:19 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Gdzie? Odpowiedź jest prosta. Wejdź na stronę internetową: Skup-samochodow-slask.pl. Firma ma oddziały w kilku śląskich miastach, ja akurat miałem przyjemność kupić samochód w autokomisie w Zabrzu. Wiem też, że jest auto skup w Jaworznie. Myślę, że to jest odpowiednie miejsce dla Ciebie. Tam pracownicy rzetelnie podejdą do wyceny. Ocenią stan samochodu, jego wygląd, stan techniczny i na podstawie tego podadzą jego rzeczywistą wartość.
#2016-11-03 07:59:57 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Na Twoim miejscu posłuchałabym kolegów wyżej. Swoją drogą, współczuję Ci tej sytuacji. Kilka miesięcy też znalazłam się w sytuacji bez wyjścia i musiałam sprzedawać firmę, na którą pracowałam latami, a potem wynosić się z kraju. Życzę Ci powodzenia!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015