#2014-04-24 03:36:33 

Marszałek

Użytkownik

Według mnie każdy nałóg jest trudny. Mam 12letniego syna, który miał wielkie uzależnienie od komputera. Przez cały czas, mógł tam spędzać czas. Aż w końcu miarka się przebrała. To była przesada. Wybraliśmy się z nim do psychoterapeuty, który powiedział, że nasz Adaś jest uzależniony. Napisał nam namiary na pewną stronę internetową, która okazała się być własnością Ośrodka Oaza. Pojechaliśmy tam. Okazało się, że w tej poradni leczą też takie nałogi jakie miało nasze jedyne dziecko. Zostawiliśmy go tam. Jeździliśmy do niego, po trzech miesiącach wyszedł. Okazało się, że wyleczyli go. Korzystał z Internetu, ale codziennie tylko po godzinie. To był duży sukces. Byliśmy szczęśliwi. Dlatego polecamy wszystkim osobom mającym jakieś problem z nałogiem Ośrodek Oaza. Z pewnością będziecie zadowoleni! ; )
#2014-04-24 05:12:58 

doktorantka

Użytkownik

Z pewnością uzależnienie od internetu to najtrudniejszy nałóg, szczególnie, że dotyczy już młodych osób. Net to aktualnie największe niebezpieczeństwo, w sytuacji gdy jest źle używany. Z pewnością dzieci mogą w nim serfować jedynie pod uważnym okiem swoich opiekunów. Ja nie mam swoich dzieciaków, jednakże jeżeli bym je posiadała, to położyłabym szczególny nacisk na ilość godzin spędzonych przed kompem. W teraźniejszych czasach dzieci przesiadują przed nim wiele czasu, a prawie wcale nie spędzają czasu w inny sposób. 
#2014-04-24 07:59:39 

Brona

Użytkownik

Myślę, że podejmowane tematy na forach online są bardzo pomocne. Ostatnio szukałam ośrodka, w którym leczą nałóg hazardowy. Mój braciszek ma z tym problem. Nawet niedawno mój mąż odnalazł w necie bardzo ciekawą stronę sieciową www.osrodek-oaza.pl/uzaleznienie-od-hazardu na której proponują leczenie wszystkich uzależnień. Muszę przyznać, że to bardzo dobry ośrodek. Muszę go pokazać mojej bratowej. Może go tam wyślemy. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015