#2016-11-03 00:18:01 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Cześć, z ciekawości chciałbym się dowiedzieć czy są jakieś domowe sposoby na leczenie bezdechu sennego? Pozdrawiam.
#2016-11-03 02:45:12 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Życie uczy żeby stosowac się do zaleceń lekarzy. Mój znajomy ma jakąś lekka odmianę tej przypadłości bo w nocy przestaje oddychać po czym sam sie budzi i zasypia dalej. Troche podobno przy tym charczy no ale jakoś bardzo mu to nie zagraża.
#2016-11-03 04:34:29 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Domowo to mozesz wyleczyć anginę albo zakwasy. Jak juz pojawiają się objawy podobne do tych co koleżanka pisze to koniecznie trzeba iśc do lekarza i dowiedzieć się jakie są przyczyny. nad chorobami bardzo łatwo stracić kontrolę, a z błachego przeziębienia zrobić porządną grypę na przykład. Jeśli Cię to interesuje drogi kolego to bezdech leczy się aparatem CPAP. To takie sprytne urządzenie które utrzymuje jednakowe ciśnienie w drogach oddechowych. Cieszy fakt że te sprzęty są coraz tańsze i każdy cierpiący może z nich swobodnie skorzystać.
#2016-11-03 05:54:30 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

Nie da się zaprzeczyć że technika idzie do przodu, a większośc przypadłości które kiedyś kończyły się smiercią dziś można szybko i niedrogo wyleczyć. Pare miesięcy temu musiałem wynająć bezpieczny koncentrator tlenu bo stosowanie butli jest bardzo ryzykowne. Kosztowało mnie to niedużo a znacznie ułatwiło funkcjonowanie organizmu. Ciekawe czy za 100 lat bedziemy w stanie leczyc wszystkie choroby :)
#2016-11-03 07:42:06 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Hej! Czy nie opłacało Ci się kupić własnego koncentratora? Dlaczego zdecydowałeś się akurat na taką opcję?
#2016-11-03 08:22:29 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

Nie potrzebowałem go na zawsze, a zaledwie na paremiesiecy. Z tego liczyłem i tak wychodziło że nawet jakbym potrzebował na dłużej to nie opłacałoby mi sie kupować.
#2016-11-03 11:05:24 

Sekwana

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Opole

Wiek: 34

No chyba że tak ale to rzeczywiście musiałes trafić na dobrą okazję. A co do butli to dlaczego jest ryzykowna?
#2016-11-03 11:26:25 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

Mało masz przypadków pożarów z udziałem butli tlenowych? Chwila nieuwagi i może dojśc do tragedii. Butli nawet nie bierz pod uwagę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015