#2016-11-03 00:54:44 

Rozalia

Użytkownik

Mam pomysł na własny biznes ale potrzebny mi w tym celu jakiś ogarniety niedrogi lokal. Szczególnie cena sie liczy bo na poczatkudzialanoscinie chcialabymgenerowac zbyt duzych kosztów. Mam nadzieje ze ktos mi pomoze, pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-03 03:23:14 

Dziki_dzik

Użytkownik

Jeśli potrzebny ci porządny lokal do wynajęcia Poznań ma bardzo dobre biuro pośrednictwa które ma duży wybór w bardzo konkurencyjnych cenach. Proszę: nieruchomosci.asma.com.pl. Paru moich znajomych prowadzi sklepy i usługi w ich lokalach i nie uskarżali sie na nic. Co do warunków to złotówki nie dołożysz bo większośc ma wszystko czego trzeba zebyzaczacchocby zaraz. Pozdro!
#2016-11-03 05:38:46 

Dalia

Użytkownik

Przepraszam za to ze odbiegne od tematu ale chcialabymsiedowiedziec czy prowadza tez posrednictwo prywatnych mieszkań do zakupu albo wynajmu? Bede wdzieczna za odpowiedź, bo od miesiacarozgladamsie za czyms niedrogim i fajnym ale jak narazie nic nie znalazłam. Z góry serdecznie dziekuje.
#2016-11-03 07:15:30 

Sekwana

Użytkownik

Kupiłam mieszkanko przez to pośrednictwo nieruchomości Poznań pomimo ze ma wiele takich biur to nigdzie nie obsluzaCie tak kompleksowo i profesjonalnie. Mozeszliczyc na pomoc niemal w kazdym zakresie i doradztwo. Podobało mi sie ze nie patrzyli na to zebywepchnac mi cokolwiek i dostać prowizje ale naprawde zainteresowali sie moimi potrzebami i robili wszystko zebymwyszla zadowolona. Pozdrawiam serdecznie.
#2016-11-03 09:38:05 

Marszałek

Użytkownik

Kupiłem niedrogie mieszkanie od dewelopera przez biuro Asma i jestem bardzo zadowolony tak z mieszkania jak i ceny i obsługi. Wszystko poszło gładko, polecono mi nawet bank i doradcę hipotecznego który zrobił mi bardzo szybki kredyt, chyba decyzja poszła na poziomie oddziału wiec zaoszczedziłem tydzień.
#2016-11-03 12:27:16 

Dalia

Użytkownik

No własnei czytałam ze dobrze jest iśc do banku który ściśle współpracuje z danym deweloperem bo znacznie to skraca wszystkie formalności. A przyznam że tydzień to sporo, gdyby i u mnie udało się tak ogarnąć temat to byłabym przeszczęśliwa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015