#2016-11-07 23:28:49 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

Witajcie. Właśnie kończy mi się urlop macierzyński i lada dzień będę szukała pierwszej pracy. Powiedzcie mi proszę, od czego zacząć? Totalnie nie wiem, od czego zacząć? Przez ostatnie dwa lata moim życiem były pieluchy, obiadki, smoczki i śliniaki a teraz trzeba sie z tego wyrwać :D Powiedzcie mi prosze, jak znaleźliście swoją pierwszą poważną pracę???
#2016-11-08 02:00:13 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Witaj, ja akurat miałam takie szczescie, że w biurze rachunkowym, gdzie pracował mój kolega zwolniło się miejsce akurat dla kogoś o moich kwalifikacjach. Szybko si e tam pojawiłam i dostałam prace. Dlatego rozmawiaj ze znajomymi o tym,że szukasz pracy, może akurat gdzieś ktoś coś będzie mogl Ci polecic.
#2016-11-08 02:44:35 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Najłatwiej chyba znaleźć pracę w internecie za pomocą różnych portali do tego przeznaczonych. Naprawdę mam wielu znajomych, którzy znaleźli pracę właśnie poprzez portal pracy Wielkopolskie mazowieckie, małopolskie – nieważne z jakiego regionu jestes, ofert nie brakuje z całej Polski. Powodzenia!
#2016-11-08 04:13:25 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

Ja na przykład jeżdziłem po firmach i rozwoziłem CV wraz z listem motywacyjnym. Może trochę przedawniony sposób, ale jeśli ma się charyzmę i potrafi się „zagadac” ludzi, to naprawde lepiej zgłosic sie osobicie z zapytaniem o prace.
#2016-11-08 06:54:00 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Nie w każdej firmie jednak przyjmują zgłoszenia w taki sposób. Teraz to już w większości konieczna jest aplikacja online...
#2016-11-08 09:50:38 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Ja tam jestem zwolennikiem portali internetowych – naprawde nigdzie nie znajdziesz większej ilości sprawdzonych ofert. Ja na przykład wszedłem na jeden z portali pracy we Wrocławiu, który okazał sie miejscem, gdzie znalazłem prace swoich marzeń – naprawde. Wyjechałem za praca do innego miasta i wcale nie zaluje.
#2016-11-08 11:29:23 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

Dzięki za Wasze odpowiedzi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015