#2016-12-09 01:55:22 

Lucia

Użytkownik

macie jakieś pomysły na fajnego sylwestra? Już mi się nudzą domówki, chętnie gdzieś bym się pobawiła. Macie jakieś propozycje?
#2016-12-09 04:37:57 

Weteranka

Użytkownik

ja się najlepiej bawię podczas bali z muzyką na żywo i dobrym jedzeniem. Oczywiście towarzystwo w tym wszystkim jest najważniejsze, tak więc nie będzie dobrej zabawy jak są sztywni ludzie na sali. Dlatego polecam planować sylwestra z dobrymi przyjaciółmi lub sprawdzoną ekipą.
#2016-12-09 06:50:28 

Rozalia

Użytkownik

My ze znajomymi każdego roku odwiedzamy inne miasto w Europie i witamy nowy rok pod gołym niebem. Polecam sylwestra w Paryżu, szczególnie oczywiście dla zakochańców, ale nie tylko. Fajnie ludzie bawią się w Belinie i kraje południowe oczywiście. Podróżując poznajemy nowe osoby. Ja cały czas podtrzymuję znajomość z wieloma osobami, spotykamy się na wspólnych wakacjach i koncertach za granicą. U wielu osób korzystam z noclegu, kiedy akurat wypada jakaś fajna impreza w danym mieście.
#2016-12-09 09:18:34 

doktorantka

Użytkownik

ja się bardzo dobrze bawię na górskich wypadach. Nie ma nic wspanialszego od góralskiej gościnności. Skoczna muzyka i grzane wino w zimowej scenerii to jest to! Poza tym dodatkowo można zdecydować się na narty lub snowboard. W każdym razie w górach nie można się nudzić, jest naprawdę wiele atrakcji dla przyjezdnych.
#2016-12-09 09:29:05 

Logika

Użytkownik

polecam imprezy taneczne na różnych salach bankietowych albo w hotelach. Teraz można się wybrać za miasto na fajną imprezę i mieć od razu nocleg. super imprezy organizuje ten hotel w Lublinie http://agit-hotel.pl/, który ma lokalizacje w ciekawej dzielnicy. Można pobawić się w jednym z najpiękniejszych miast w Polsce i oderwać się psychicznie od codzienności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015