#2014-04-24 05:15:33 

marchewka

Użytkownik

Witam! Za półtora miesiąca będą urodziny mojego Pawła, który jest wielkim kolekcjonerem gadżetów elektronicznych. W naszym gniazdku można odnaleźć rozmaitą elektronikę, zaczynając od kabeleczków, a zamykając to na kamerach. I tu mam problem, gdyż nie wiem co mogłabym jemu zakupić. Niestety nie orientuję się w tym tak doskonale, więc spytałam wszystkich kumpli mojego partnera co on chce dostać. Ostatnio jeden z nich poradził mi, że splitter hdmi to będzie najfajniejsza niespodzianka. Chyba kupię to, gdyż sama i tak nic nie wykombinuję, ale cóż. Wczoraj wieczorem jednak doszłam do wniosku, że napiszę na forum online i zdobędę przydatne wskazówki. Może Wy posiadacie pomysł na prezent dla faceta, który lubi elektronikę? Będę bardzo rada za każdą wskazówkę. 
#2014-04-24 05:39:00 

Dziki_dzik

Użytkownik

Fajny prezent to z całą pewnością kamera samochodowa. Ja prywatnie lubię wszystkie nowinki elektroniczne. Kiedy tylko mam możliwość zakupuję sobie do mieszkania nowy gadżet. Niedawno zakupiłem sobie kamerę. Teraz kręcę przeróżne filmy. Sprawia mi to sporo zabawy. Nakręciłem nawet film, który w następnej kolejności zaniosłem na pewien konkurs, jednak niczego nie wygrałem. Muszę zaciekawić się robieniem filmików bardziej profesjonalnie. Mój przyjaciel potrafi to robić, dlatego też możliwe że mi cokolwiek pomoże. On otrzymał już sporo nagród na przeróżnych konkursach. Nagrywanie filmików to duża jego pasja. Ma również większe doświadczenie niż ja.
#2014-04-24 08:28:09 

cyrkowiec

Użytkownik

Można znaleźć wiele fajnych gadżetów na podarek dla swojego partnera. Nawet taki normalny monitoring. Ja dałam mojemu Tomaszowi nowoczesny zestaw do monitoringu. Śmiał się jak małe dziecko. Przenigdy bym nie wpadła na pomysł, że to sprawi jemu tyle radości. Jedyny problem jaki posiadał to jak to zainstalować. Myślałam, że sobie jakoś poradzi. Jednak to był tak świetny sprzęt, że nie był w stanie tego ogarnąć. Więc, żeby mógł radować się ze swoich kamer postanowiłam znaleźć bardzo dobrą firmę, która jemu je zainstaluje. Napisałam w Bing instalacja monitoringu i odnalazłam wiele fajnych ofert. Zadzwoniłam do jednej ze spółek. Na drugi dzień przyjechali i założyli kamery w przedsiębiorstwie mojego najmilszego. : )
#2014-04-24 09:46:24 

Kabanos

Użytkownik

Ja chciałabym dostać na prezent kamerę. Powinno się ją kupić w necie np. tu www.monitoring-hd-sdi.pl/antena-telewizyjna-dvb-t od czasu, gdy byłem w gimnazjum, chciałem taką posiadać. Doskonale pamiętam, że gdy tata mojego kumpla mu taką sprezentował, wszyscy mu pozazdrościli. Być może moja partnerka wpadnie na fantastyczny pomysł i kupi mi coś takiego na moje urodziny. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015