#2017-01-17 09:31:46 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Cześć. Chcę sprzedać kilka aut i najlepiej by mi pasowało podjechać po prostu do skupu aut i tam wszystko sprzedać. No ale jestem bardzo zapracowany i pomyślałem, że może ktoś z Was tutaj na forum mi doradzi coś i podpowie. Bo jednak nie potrafię podjąć żadnej fajnej decyzji, a chcę udać się do skupu gdzie ktoś mi zaproponuje jednak uczciwe ceny. W sumie obszar polski może być dowolny bo sporo podrożuje i jak mam na tym zarobić to nie jestem problemem dla mnie podjechać trochę więcej kilometrów. Także zachęcam do dyskusji :D
#2017-01-17 09:50:05 

Wiking

Użytkownik

Posty: 41

Skąd: Ełk

Wiek: 37

Ja korzystałem w swoim życiu z jednego skupu ale zrobiłem spory research i naprawdę bardzo się opłaca tutaj podjechać: http://moto-home.pl/obszar-dzialania/ostrow-wielkopolski/ ;) to bardzo dobry skup aut i oferują właśnie uczciwe ceny. Zawsze można również się z nimi fajnie ponegocjować, także generalnie bardzo polecam.
#2017-01-17 10:02:27 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Ja też korzystałam z tego skupu co kolega wyżej. Chyba ma jedne z lepszycho opinii i bardzo wiele ciepłych słów słyszałam o nich. Także generalnie bardzo się opłaca właśnie tam podjechać. Oczywiście wcześniej się umów, ustal wszystko itp.
#2017-01-17 11:24:07 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Mówicie, że tak opłaca się sprzedawać auta w skupie? To musze koniecznie tam się zgłosić ;) bo jednak nie mam pomysłu co zrobić ze swoim autem, a nie chcę za nie głupio płacić. W sumie nie wiem czemu nie pomyślałem o tym wcześniej..
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015