#2017-02-02 05:04:41 

Marszałek

Użytkownik

Drodzy forumowicze, poszukuję w Warszawie zajęć tanecznych dla mojej córki, która ma 10 lat. Zależy mi na sprawdzonej szkole tańca albo jakiś zajęciach, bo już raz się naciąłem na jedną taką „firmę”. Czy ktoś może mi polecić jakieś dobre zajęcia dla dzieciaków?
#2017-02-02 07:53:00 

doktorantka

Użytkownik

Hej, ja swoje maluchy, pomimo iż jestem spod stolicy, wysyłam na zajęcia taneczne dla dzieci do Warszawy do jednej z ciekawszych akademii jakie znalazłam. Tutaj masz link http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci do zajęć na jakie chodzą moje dzieci. Głównie zależało mi, aby rozwijały one swoją pasję i cieszyły się z tego co robią.
#2017-02-02 10:08:55 

marchewka

Użytkownik

Mój syn także chodzi do tej akademii. Ja wzięłam pod uwagę nie tylko to, że uwielbia tańczyć, ale też to, że jest on raczej wstydliwym dzieckiem, a te zajęcia pozwalają mu na pokazanie siebie. Od czasu jak chodzi na taniec (jakieś pół roku) zmienił się nie do poznania. Jest odważniejszy i taki bardziej do ludzi. No i oczywiście ma coraz lepsze wyniki sportowe, bo poprawiła się jego sprawność fizyczna. Takie zajęcia to świetne rozwiązanie dla każdego.
#2017-02-02 11:39:25 

Marszałek

Użytkownik

Właśnie moja córka też chowa się za maminą spódnicą i chcielibyśmy z żoną, aby wyszła do świata i pokazała jak fajną jest dziewczyną.
#2017-02-02 13:17:44 

doktorantka

Użytkownik

Polecam jak najbardziej lekcje tańca dla dzieciaków!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015