#2017-02-12 23:52:09 

Sekwana

Użytkownik

Jestem zainteresowana nauką języka, pewnie angielskiego, choć tutaj jeszcze nie mam do końca pewności. Przy tej okazji chciałam jednak spytać, czy nie bardzije rozsądne byłoby uczyć języka ze względu na jakąś cechę ucznia tj. pracę, wiek, potrzeby. Chciałabym trafić na taki kurs po prostu dla osób dorosłych. Wtedy też jest pewnie inne podejście wykładowcy do nauki...
#2017-02-13 01:29:50 

Byk

Użytkownik

Jeśli masz na myśli podejście w sensie innych elementów do nauki, to oczywiście masz rację, tak właśnie jest. Jeśli chodzi o wymagania to one się nie zmieniają i jednokowo nauczyciel będzie wymagał Twoich postępów od Ciebie i młodego ucznia. I to jest właśnie plus tych wszystkich zajęć, że nie ma żadnych, oficjalnych podziałów już w trakcie nauki...
#2017-02-13 01:39:12 

Dalia

Użytkownik

Hehe, pamiętam kiedyś byłam na zajęciach językowych dla specjalistów, na który z firmy mnie skierowali i najbardziej branżowym słowem była fabryka, z resztą z którą akurat nasza firma nie miała zbyt wiele wspólnego. Więc jak idziecie na kursy językowe to najlepiej sprawdzić najpierw czy ktoś coś o nich wie...
#2017-02-13 02:46:30 

Sekwana

Użytkownik

Dokładnie tak jak pisze, nie chce kupować kota worku, no w tym przypadku to nauki bez sensu. Szukam więc dobrej szkoły, najlepiej z Wrocławia, która potrafi przełamć moją niemoc językową, którą mam od czasów szkoły średniej.
#2017-02-13 05:33:51 

Plankton

Użytkownik

Jeśli chcesz nauczyć się szybko języka to zobaczyu tutaj http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-angielskiego/dla-doroslych/ i zwróć uwagę na formę prowadzenia zajęć. Wysoka intensywność nauki i małe grupy to jest to, dzięki czemu można osiągnąc sukces końcowy. I na takie zajęcia to człowiekowi, aż chce się chodzić.
#2017-02-13 07:57:09 

Rozalia

Użytkownik

Podobnie jest na takich zajęciach http://akademiawroclaw.pl/oferta/kurs-niemieckiego/dla-opiekunek-pielegniarek/, które obejmują przede wszystkich specjalistyczne słownictwo. Takie kursy bardzo szybko potrafią przystosować słuchaczy do wyjazdu za granicę. Coraz więcej osób wyjeżdża znająć język kraju do którego jadą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015