#2017-02-27 03:55:36 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Jakiego dostawcę wody do biura polecacie? Niby wiem, że to wcale nie jakaś super istotna sprawa i firmy pewnie niewiele się różnią od siebie, ale zawsze lubię mieć wszystko dopracowane i wybierać najlepszych, tylko takich z polecenia, których już ktoś sprawdził i przetestował… Więc dlatego pytam i proszę o pomoc i wasze opinie oraz polecenia. Fajnie by było jakbyście mi pomogli trochę w tej sprawie, będę wdzięczny.
#2017-02-27 05:22:47 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

No ja tam nie wiem czy to sprawa taka błaha, woda w firmie jest bardzo ważna, ja np. zwracam na to uwagę czy w danym miejscu jest dystrybutor z wodą, gdy jestem klientem i uważam, że powinien być praktycznie wszędzie, klienci powinni mieć możliwość korzystania z niego bez żadnego proszenia się czy coś.
#2017-02-27 07:41:31 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

No prawda, też się z tym zgadzam i też taką mam opinię na ten temat, że jednak dobrze jest jak jest taki dystrybutor gdzieś na widoku i klienci mogą korzystać.
#2017-02-27 08:32:36 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

Prawda panowie, prawda. A jeśli chodzi o konkretną firmę to mogę śmiało podpowiedzieć, że jak woda do biura Wrocław to najlepiej tutaj: http://aqua-serwice.pl/oferta.html. Są terminowi, wodę zawsze dowożą na czas i maja bardzo konkurencyjne ceny. Ja osobiście nie należę co prawda do osób, które jakoś super łatwo odróżniają smak wody, ale ludzie w pracy raczej twierdzą też, że to jedna ze smaczniejszych, więc już w ogóle, wszystko naprawdę bardzo dobrze wygląda u nich.
#2017-02-27 09:42:57 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Aha, aha. No to fajnie wiedzieć, dziękuję za polecenie.
#2017-02-27 10:30:51 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

A nie ma za co, to się wydaje niby, że dostawca wody to tam taka poboczna pierdoła, ale tez jestem zdania, ze to całkiem istotna kwestia. No i zawsze, w każdej kwestii lepiej polegać na kimś sprawdzonym i z polecenia, a nie na kimś przypadkowym…
#2017-02-27 13:07:52 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

No dokładnie tak tez uważam, dlatego też pytam się o opinię na forach bardzo często, tu ludzie są całkiem pomocni i często podrzucają takie fajne rzeczy. Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015