#2017-03-22 08:58:11 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Cześć! Niebawem do naszej stolicy przylatuje grupa studentów z Kanady, którzy będą w ramach wymiany studiować na naszej uczelni. Problem jednak w tym, że obecnie nie jesteśmy w stanie zapewnić im żadnego transportu bagaży. Transport osobowy mamy załatwiony tylko właśnie problem z tymi ich walizami. Szukam więc jakiejś firmy, która nie zgubi żadnego bagażu, a także dowiezie je w stanie nienaruszonym.
#2017-03-22 09:13:26 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

To nie lepiej załatwić taksówki bagażowe? Każdy będzie mógł pojechać z własną waliza na własną odpowiedzialność.
#2017-03-22 09:59:03 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

To tak wygląda nasza gościnność? Poza tym, jak pisałem, transport osobowy mamy już ogarnięty. Chodzi o same torby.
#2017-03-22 10:11:43 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Cześć! Do mnie swjego czasu miała przyjechać rodzina z Włoch (tatuś pochodził z Italii), a że to też było większe grono ludzi, to się ze wszystkimi bagażami byśmy nie pomieścili w samochodach. Wtedy udało mi się załatwić doskonałą firmę, oferującą transport bagażowy w Warszawie w bardzo przyjaznych cenach. Zajrzyj sobie na stronę http://transport-warszawa.com/oferta/transport-bagazowy/, masz tam więcej na ich temat. Ceny mają naprawdę w porządku, a też i sam przewóz jest sprawny.
#2017-03-22 11:39:00 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Zgadzam się z koleżanką, nie znajdizesz w Warszawie lepszej oferty niż tej na transport-warszawa.com. Dodatkowo pomagają jeszcze wnieść bagaże, co liczy się szczególnie, jak ma się potężne torby, a jest się drobną kobietką :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015