#2017-03-31 04:13:33 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Zdaję sobie sprawę, że w naszym regionie nie brakuje zdolnych fotografów, jednak mi zależy na naprawdę dobrym fotografie, który zajmie się fotografiami ślubnymi. Pomagam bratu w organizacji wesela, a on jest w tym kompletna ciapa, więc liczę na Waszą pomoc :)
#2017-03-31 04:45:09 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Oo powinszowania dla brata :) Zarówno wesela, jak i tak dobrej siosty. Znam takie rodzeństwa, co by sobie za Chiny nie pomogło :P
#2017-03-31 05:15:43 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

My zawsze trzymaliśmy się ze sobą dosyć blisko. Nie było momentu, żebyśmy sobie nie pomagali, jeśli tylko mogliśmy.
#2017-03-31 05:31:36 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

I prawidłowo ;) Hm… Nie jestem w stanie Ci polecić żadnego konkretnego fotografa, ale pamiętam, jak z kumplami szukaliśmy kogos na imprezę firmową. Generalnie on chciał oszczędzić, a my mówiliśmy, że lepiej już wydać trochę więcej kasy i cieszyć się zdjęciami dobrej jakości (tym bardziej, że to ważna gala była). No i on przyoszczędził… gość przyjechał z aparatem tylko, nawet nie miał żadnej lampy, ani statywu, sam raczej niewysoki, więc mamy dużo zdjęć potylic i pleców, więc wyobraź sobie, jak „świetne zdjęcia” dostaliśmy :P.
#2017-03-31 07:05:35 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Generalnie to nie jest kwestia ceny, tylko raczej renomy :P Kolega pewnie nawet specjalnie nie patrzył na portfolio tych firm, co nie? A w przypadku fotografów właśnie to jest najważniejsze, a nie cena. Ale spoko, żeby nie było, że trzeba wywalić mnóstwo kasy ;) Ja na chrzciny swojego dziecka znalazłem naprawdę dobrego fotografa w Częstochowie pod tym adresem: http://www.foto-kreatywni.pl/. Przejrzałem sobie, jakie robią zdjęcia i od razu mi się spodobało. Pierwszy kontakt z nimi również był bardzo przyjazny, generalnie bardzo fachowe, a przy tym wysoce artystyczne podejście do pracy. Dzisiaj mogę cieszyć się pięknymi zdjęciami z chrzcin mojego synka :)
#2017-03-31 09:11:33 

Weteranka

Użytkownik

Posty: 51

Skąd: Ustka

Wiek: 35

Też sobie właśnie przeglądam ich wykonania. Widzę, że mają spore doświadczenie, a też same zdjęcia nie mają przesycnych kolorów, tylko rzeczywiście naturalne, a na tym w sumie by też nam zależało. A jak ceny?
#2017-03-31 11:42:59 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

A tam masz cennik na stronie :) Ale powiem Ci, że zadowalające, jak obiecałem ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015