#2017-05-26 00:44:46 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Za kilka dni mamy konferencję w naszej salce, a tu się okazało, że nagle projektor i dźwięk przestały z nami współpracować. Nie ma czasu na żadne naprawy gwarancyjne, ani nic, zesztą nawet nie wiadomo co się stało. Sytuacja jest krytyczna, dlatego potrzebujemy jakiegoś dobrego serwisu, który zajmuje się systemami multimedialnymi. Błagam, pomóżcie!
#2017-05-26 01:17:47 

Lucia

Użytkownik

Posty: 68

Skąd: Zgierz

Wiek: 36

Tak to jest, jak się bierze sprzęt jakiejś firmy, która jest raczej niepewna. Niestety, o ile to nie jest projektor do domu, to dużo lepiej jest zainwestować w profesjonalny sprzęt przeznaczony do sal konferencyjnych.
#2017-05-26 03:50:34 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Nie potrzebuję w tym momencie mów moralizatorskich, tylko pomocy, więc jeśli ktoś ma jeszcze do powiedzenia tyle, co koleżanka wyżej, to niech sobie daruje.
#2017-05-26 04:53:23 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Spoko stary, nie zostawimy cię z tym problemem ;) Co do serwisu systemów multimedialnych, to od siebie mogę polecić firmę, która nie raz ratowała mi zadek: http://www.providio.pl/ – to jest link do ich strony. Gwarantuję ci, że szybko ogarną twoją usterkę. Mi przynajmniej szybko pomagali, ale jeśli mogę coś polecić, to najlepiej się z nimi dogadaj i wymień rzeczywiście sprzęt na ten, który oni oferują.
#2017-05-26 07:27:48 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

A rzeczywiście jest taki dobry?
#2017-05-26 08:20:57 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Oni się zajmują tym od dłuższego czasu, powiem ci i mają naprawdę rozeznanie na rynku, jakie sprzęty nadają się do profesjonalnych sal konferencyjnych, a które lepiej kupować do domu. W kazdym razie ja jestem zadowolony z tego, co mi zaoferowali.
#2017-05-26 11:12:39 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Radom

Wiek: 42

Co mi szkodzi w sumie. Spojrzę, co oferują, a może akurat będą rzeczywiście jakieś sprzęty, które nie będą drogie, a nie będą się psuły z takich wyczuciem czasu, jak te moje obecne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015