#2014-04-30 01:16:35 

marchewka

Użytkownik

Witam! Za osiem miesięcy mam wesele. Z tej przyczyny muszę wraz z ukochanym zamówić sobie salę weselną, a co najważniejsze zespół muzyczny. Myślimy z Jankiem kogo wybrać. Wahamy się pomiędzy DJ'em a zespołem muzycznym. Pytałam koleżanek, kto u nich bawił gości i mnóstwo osób mi podpowiedziało, że kapela na wesela to fajne rozwiązanie. Kurcze blade, sama nie mam pojęcia. Tyle jest tych ofert, że głowa już robi się wielka. Okaże się co z tym zrobimy. Wpadłam na pomysł, że może najpierw powinnam spytać o to innych ludzi. Tak czy siak postanowiłam napisać tutaj i zaczerpnąć wypowiedzi innych osób. Z tej racji pytam Was co myślicie, że jest ciekawsze, zespół muzyczny czy też DJ? A u Was kto gra? Proszę, doradźcie mi coś!
#2014-04-30 02:47:52 

Dziki_dzik

Użytkownik

Jest dość równy podział pomiędzy DJ'ami, a kapelami muzycznymi. Bardzo trudno stwierdzić, kto co zamawia. Jeśli chodzi o moje otoczenie, to większość moich bliskich na swoich weselach miała orkiestry. Ja również i to taką wyczesaną, bo rockową. A udało mi się ją znaleźć za pomocą mojego sąsiada, który siedział u mnie i coś szukał w necie, gdyż u niego coś się zwaliło. Ja łaziłem po kuchni, w pewnym czasie Tomek krzyknął na mnie i zapodał mi pewną witrynę internetową www.oldschoolrockers.com.pl/orkiestra-na-wesele na której swoje usługi polecała rockowa kapela na wesela. Byłem pozytywnie zaskoczony, że coś takiego wymyślono. Nie wpadłbym na pomysł, ale bardzo się ucieszyłem. Wiedziałem, że moja narzeczona wyrazi aprobatę, gdyż ona również lubiła klimaty rockowe. Ależ byłem zachwycony. Zadzwoniłem do nich i zamówiłem. Za trzy miesiące będą u nas grać na weselu. : D
#2014-04-30 03:25:04 

Brona

Użytkownik

Mnóstwo obecnie osób wybiera DJ'a. Jednak ja jestem tradycjonalistką i myślę, że nic tak nie rozkręci wesela jak zespół weselny. Miałam swoje wesele trzy miesiące temu i do teraz słyszę od gości, że w żadnym miejscu tak super się nie wybawili. Czyli to coś oznacza. Przypomniało mi się jak moja przyjaciółka na swoje przyjęcie weselne wynajęła DJ'a. Miał on być taki ekstra. Ona mówiła, że trzeba być nowoczesnym, a kapele to coś wstydliwego. I sama się załatwiła, ponieważ jej przyjęcie weselne było beznadziejne. Mało kto tańczył. Niestety ten wielki DJ żadnym sposobem nie potrafił rozkręcić imprezy. Kiedy ona zjawiła się na moim przyjęciu, to wryło ją w ziemię, że wszyscy tak bombowo się bawili. Przyznała się do dużego błędu. Bardzo żałowała, że wtedy wynajęła DJ'a.
#2014-04-30 06:07:05 

Logika

Użytkownik

Moim skromnym zdaniem zespół weselny jest tysiąc razy ciekawszy od DJ'a. Mam w tym niemałe doświadczenie, ponieważ na moim przyjęciu weselnym była kapela muzyczna. Początkowo rozważałem DJ'a, ale to byłoby głupotą z mojej strony. Na szczęście zmieniałam zdanie, kiedy trafiłam na ciekawą stronę sieciową www.oldschoolrockers.com.pl/poznanski-zespol-weselny która należała do zespołu Oldschoolrockers. Posłuchałam ich wykonań i byłam zadowolona, mimo tego, że to była rockowa grupa. Bardzo przypadł mi do gustu ich wokal. Jeszcze sprawdziła ich cennik, który bardziej przekonał mnie do tego, że mam zadzwonić. Tak też uczyniła. Dogadałam się z nimi i wynajęłam na wesele. Chyba nikt nie mógł mnie oskarżyć, że bardzo źle się bawił. Chłopaki z zespołu ekstra rozkręcili gości. Opuszczając wesele, wszyscy goście dziękowali mi za tak udane przyjęcie. Ależ byłam zadowolona. Co mogę powiedzieć. Polecam bardzo serdecznie zespół Oldschoolrockers!
#2014-04-30 08:48:51 

Hydraulik31

Użytkownik

Jedni wybierają DJ’ów, a inni orkiestry. Moje przyjęcie weselne będzie za dwa lata. W końcu postanowiliśmy z moją narzeczoną co wynajmujemy. Będzie to kapela. Jeszcze dobrze nie mamy pojęcia jaka, ale mamy kilka ofert. Przede wszystkim podoba nam się jedna, którą Iwona odnalazła. Otóż niedawno szła chodnikiem i dostała broszurkę zatytułowaną: oldschoolrockers.com.pl. Zajrzeliśmy na ich stronę internetową i muszę powiedzieć szczerze, że prezentuje się fajnie. Przypadł nam do gustu bardzo ich wykonanie piosenek i w odróżnieniu od mnóstwa zespołów ceny mają niskie. Jeszcze się nie zdecydowaliśmy, ale żaden zespół tak nam się nie spodobał jak ten. Więc prawdopodobnie zdecydujemy się na ten rockowy zespół.
#2014-04-30 11:03:07 

Kabanos

Użytkownik

By zabawa na moim weselu była odjazdowa, wybrałem orkiestrę. Gdy chciałem ją zarezerwować, wpisałem w wyszukiwarkę frazę: orkiestra weselna poznań. Weselisko było znakomite, a ja mogłem nacieszyć się swoją ukochaną. Aktualnie staramy się o dzidziusia, to dla nas bardzo ważne. Posiadamy spory dom, dlatego miejsca jest dość.
#2014-04-30 13:51:46 

doktorantka

Użytkownik

By znakomicie się bawić, należy zamówić kapelę na ślub. Niewątpliwie kapela na wesela to najdoskonalsza inwestycja. Ja taki zespół miałam i goście weselni byli usatysfakcjonowani. Szczerze mówiąc strasznie martwiłam się, czy wszystko będzie w porządku. Mój ukochany musiał mnie ustawicznie pocieszać. Jednak wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015