#2017-11-08 21:42:16 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

Cześć wszystkim :) szczęśliwie dołączyłam do grona świeżo upieczonych mam. To moja pierwsza ciąża i czytałaM, że niektóre kosmetyki nie są wskazane w ciąży, ale tak naprawdę nikt nie podaje czego unikać a czego nie. Jakich kosmetyków zatem wy używacie i od jakiego miesiąca?
#2017-11-09 00:17:39 

Rozalia

Użytkownik

Posty: 64

Skąd: Warszawa

Wiek: 29

Na pewno wszystkich kosmetyków które w skałdzie mają ftalany i parabeny. Są niebezpieczne i dla ciebie i dla dzidziusia w twoim brzuszku.
#2017-11-09 00:58:36 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Wiesz, też się spotkałam z tym, że trzeba unikać dezedorantów, lakierów do włosów, zmywaczy, żeli itp. itd. Czyli tak naprawdę nic nie wolno. Nie dajmy się zwariować.
#2017-11-09 02:38:04 

Logika

Użytkownik

Posty: 10

Skąd: Katowice

Wiek: 18

No właśnie czego uzywać w czasie ciąży.. Po konsultacji z moją lekarką unikam po prostu nadmiaru kosmetyków, staram o siebie dbać, ale rozważnie. Kremy na rozstępy i celulit kupuję w aptece, bo mam pewność że sa przebadane dermatologicznie i bezpieczne. Obecnie używam kosmetyków z tej linii http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/znane-marki-elancyl, są fenomenalne w efektach, już ósmy miesiąc za mną i żadne rozstępy się nie pojawiły. U mojej koleżanki już po ciąży też zero rozstępów, brzuszek się schował, bobas zdrowy, więc mam pewność że są ok.
#2017-11-09 04:07:11 

Plankton

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Aleksandrów Kujawski

Wiek: 22

Nie jestem kobietą, ale moja zona nie używała żadnych kremów na razstępy i przy pierwszej ciąży było ok, ale przy drugiej ciąży już wyszły znaczne rozstępy, tak, ze obecnie tylko laserem możemy to skorygować. Więc co do tych kosmetyków to trzeba po prostu racjonalnie podejść.
#2017-11-09 05:53:52 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Ja z koleji jestem w drugiej ciąży i nie unikam kosmetyków. Zwracam oczywiście uwagę na skład, unikam niektórych zabiegów u kosmetyczki. Np. zamiast przedłużania rzęs stosuję serum na wzrost, zwiększenie ich objętości i zagęszczenie http://www.apteka-internetowa-24.pl/lashvolution-serum-pobudzajace-wzrost-rzes-3-ml.html. Dzięki temu mam śliczne i gęste rzęsy, nawet bez tuszowania, a też jeśli chodzi o ciążę, to i pierwsze i drugie dziecko jest zdrowe.
#2017-11-09 08:46:45 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Ja podchodzę bardzo tradycyjnie do takich rzeczy. W ciązy mozna chyba przez 9 miesięcy ograniczyć nadmiar kosmetyków.
#2017-11-09 09:02:36 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Mozna, ale tez można ładnie wyglądać nie zagrażając bezpieczeństwu dziecka.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015