#2018-01-15 23:52:17 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 72

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Dzień dobry, piszę to zapytanie na forum po raz pierwszy i musze przyznać jest ono nie co specyficzne w porównaniu do tych o, które przeważnie to znaczy najczęściej ludzie pytają przynajmniej tak mi się wydaje, że to wynika z moich obserwacji rzecz jasna. A, więc szukam jakieś apteki internetowej w, której mogłabym się zaopatrzyć w kilka ziołowo podobnych specyfików mam na myśli lekarstwa tylko pochodzenia roślinnego, a nie chemicznego. Wolałabym żeby to nie była apteka "sieciówka" tylko jakaś bardziej jakby to powiedzieć lokalna, kameralna. Ktoś coś może słyszał o takiej, albo w takiej kupuje? liczę na sugestie.
#2018-01-16 00:16:51 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Hejka naklejka, ja znam to znaczy kiedyś moja siostra coś w niej kupiła i później ja się jakoś o tym dowiedziałam no i w sumie sama nie wiem dlczego, ale zrobilam tam pierwsze zamowienie i bylam zaskoczona tym jak bogaty maja asortyment mozna tam znalezc naprawde wszytsko nawet takie rzeczy, których dostanie graniczy z cudem w aptekah stacjonarnych.
#2018-01-16 02:19:16 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Czy mogę prosić o adresik do strony internetowej tej apteki czy coś?
#2018-01-16 04:57:04 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Oj bo Ci nie wysłałam już: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-ziola-prep-ziolowe -apteka ziołowa bo tak ją zazwyczaj nazywają jakbyś była ciekawa czy coś :)
#2018-01-16 05:05:52 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

Hej, a jeśli mogę zapytać jak wygląda tam z dostawą w sensie jakie są mniej więcej koszty z jakimi trzeba się liczyć składając zamówienie?
#2018-01-16 05:54:10 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 35

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Teraz z tego co widziałam na ich stronie aptekamini.pl, to mają jakąś ofertę specjalną, która w sumie polega na tym, że zamówienia powyżej 149 pln dostarcz kurier za darmo wiec chyba warto teraz skorzystac.
#2018-01-16 07:05:33 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

O to faktycznie fajna oferta, zaraz popatrze co bym dokładnie stamtad potrzebowałą, to zrobię sobie mały zapasik i będę miała na kiedyś jak to się mówi. Teraz też widzę, że mają kosmetyki to zrobię sobie spóźniony prezent mikołajkowy i coś wybiorę. Dziękuje serdecznie kochana.
#2018-01-16 07:59:54 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 46

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Dzięki wszystkim za wypowiedzi!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015