#2018-01-22 23:59:01 

Brona

Użytkownik

Witam chciałam kupić żarówkę o parametrach jak w opisie, ale nie wiem do końca o co chodzi w tych barwach. Niby cos czytałam, o tym że barwa światła oddawanego przez żarówkę ma wpływ na nasze samopoczucie i komfort pracy, ale czy rzeczywiście to tak istotne?
#2018-01-23 00:21:35 

Obwoluta

Użytkownik

W sumie to sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. światło z żarówek ma znaczenie dla samopoczucia. Wszystko zalezy od tego gdzie z tych żarówek będziesz korzystała. Do domu lepiej jest wybierać światło ciepłe, chociaż ostatnio w telewizji śniadaniowej mówili, że do kuchni lepsze są barwy zimne. Sama osobiście nie przykładam do tego znaczenia, biorę po prostu takie żarówki które mi pasują pod żyrandole i są tanie :)
#2018-01-23 03:09:12 

Marszałek

Użytkownik

W sumie to sama sobie odpowiedziałaś na pytanie. światło z żarówek ma znaczenie dla samopoczucia. Wszystko zalezy od tego gdzie z tych żarówek będziesz korzystała. Do domu lepiej jest wybierać światło ciepłe, chociaż ostatnio w telewizji śniadaniowej mówili, że do kuchni lepsze są barwy zimne. Sama osobiście nie przykładam do tego znaczenia, biorę po prostu takie żarówki które mi pasują pod żyrandole i są tanie :)
#2018-01-23 04:26:19 

marchewka

Użytkownik

Napisz jaka to dokładnie żarówka i gdzie ma być umieszczona - chodzi o pomieszczenie.
#2018-01-23 05:25:14 

Brona

Użytkownik

Jest to dokłanie żarówka led gu10 biała zimna, dokładnie taka jak ta tutaj https://www.ultra-elektro.pl/zarowki-led/1095-zarowka-led-gu10-cer14-biala-zimna-lumenmax.html i właśnie stąd chciałam ją zamówić, bo jest bardzo niedroga. Chciałam je zainstalowac u siebie w gabinecie kosmetycznym, bo w takim białym świetle moim zdaniem o wiele lepiej wszystko widać i wydaje mi się że wygląda na bardziej luksusowe niż takie żółte światło. Ale nie wiem jak może takie oświetlenie wpłynąc na samopoczucie klientek.
#2018-01-23 06:31:24 

marchewka

Użytkownik

Nie no jeśli do pracy to jak najbardziej można takie żarówki brać. Teraz wszędzie w przestrzeni takiej bardziej publicznej dominuje światło o barwach chłodnych, bo tak jak napisałaś jest lepsza widoczność i ogólnie bardziej to światło przypomina światło dzinne. Raczej klientki powinny być zadowole.
#2018-01-23 08:50:56 

Brona

Użytkownik

Dzięki za opinię. Wiem że może przesadzam, ale zależy mi na tym, żeby się u mnie kobietki dobrze czuły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015