#2019-05-01 21:21:32 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Od kilku miesięcy prowadzę klub piłkarski dla nastolatków na moim osiedlu mieszkaniowym. Miałem kilka dni temu spotkanie z rodzicami chłopaków i umówiliśmy się, że każdy z zawodników będzie występował w takich samych butach. Ma to na celu likwidacje różnic, które są widoczne przede wszystkim w sferze materialanej. Każdy dał równą sumę pieniędzy a na mojej głowie jest dobrze wybrać. Co myślicie modelu Hypervenom i gdzie go najkorzystaniej kupić?
#2019-05-01 22:34:48 

Tryton

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Zgierz

Wiek: 24

Dobra inicjatywa, dobre pomysły. Sam chciałem kiedyś taki klub powołać, ale jakoś czasu mi nie starczyło.
#2019-05-02 00:51:43 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 60

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Hhehe, liczą się po prostu dobre chęci, im jest ich więcej tym więcej Ci będzie wychodziło.
#2019-05-02 03:22:59 

marchewka

Użytkownik

Posty: 28

Skąd: Koszalin

Wiek: 25

Najlepszy sklep jaki znam, bo go wypróbowałam to CTXSport, który działa na rynku już od wielu lat. Znajdziesz tam praktycznie wszystko i tak też chłopaków ubierzesz. Dostępne są tutaj najlepsze marki na rynku, a jakie to marki to już pewni doskonale wiesz sam.
#2019-05-02 04:01:43 

Dalia

Użytkownik

Posty: 40

Skąd: Grudziądz

Wiek: 20

W sklepie można kupić praktycznie wszystjo jeśli chodzi o piłkę nożną. Z opiniami o Hypervenom zgadzam się całowicie, bo to buty lekkie i wygodne, więc dla kogoś kto się uczy dopiero grać w piłkę będą jak najbardziej odpowiednie. Od dawna opinie o Hypervenom kształtują młodych piłkarzy, bo oni zawsze sięgają po to co daje szanse na lepszą grę. A tak jest właśnie z tymi butami.
#2019-05-02 06:47:03 

Hydraulik31

Użytkownik

Posty: 24

Skąd: Poznań

Wiek: 38

A mi zawsze trenerzy powtarzali, że najpierw myśl o pracy, a dopiero później zacznij myśleć o tym w co się ubrać. Trochę w tym prawdy może i jest, ale to były też dość odległe czasy.
#2019-05-02 08:10:46 

Byk

Użytkownik

Posty: 36

Skąd: Warka

Wiek: 28

Ja twierdzę, że sprzęt ma tutaj bardzo duży wpływ i jeśli chodzi o zakupu to do klubu jak najbardziej polecam i sprzęt i sam sklep. Zwróćcie uwagę, że nawet podczas chodzenia dobry but pozwala na miły spacer, źle skonstruowany będzie obcierał i będzie niewygodny. W przypadku codziennego użytku przekonałem się do Air Max 1 opinie o nich są doskonałe. Można jest kupić między innymi na https://ctxsport.com/produkt/buty-nike-air-max-sequent-3/ i to w różnych wersjach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015