#2014-03-07 06:36:04 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Łódź

Wiek: 37

Witajcie! Kilka tygodni temu utworzyłam sklep z ciuchami. Rozważam w jaki sposób mogłabym go promować. Wszyscy oferują mi pozycjonowanie strony sieciowej. Świetny jest ten sposób, ale boję się, że jest to zbyt kosztowne. Chociaż niedawno jak wpisałam w Google tanie pozycjonowanie to bardzo zszokowało mnie to, że ta oferta nie jest aż taka droga. Z tej racji chyba jednak zdecyduję się na pozycjonowanie. Ale wpierw chcę poznać Wasze zdanie. Tak więc co sądzicie w tym temacie? Sądzicie, że pozycjonowanie jest dobrym rozwiązaniem na reklamę? 
#2014-03-07 07:07:30 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 150

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Hasło pozycjonowania stron w Internecie było mi całkowicie nieobecne, dopóki w moje dłonie nie wpadła propozycja przedsiębiorstwa Grupa Tense z Poznania www.grupa-tense.pl/pozycjonowanie-sklepow-internetowych Do tej pory nie miałem pojęcia, że pozycjonowanie jest tak kluczowe w marketingu firm. Uważałem, że reklama opiera się raczej na polecaniu konkretnej firmy przez klientów kolejnym osobom. To jest oczywiście w podobnym stopniu ważne, ale bez odpowiedniej pozycji w wyszukiwarce dana marka będzie miała dużo mniejsze obroty. Jak ktoś może czerpać z jej usług jeśli nie ma o niej pojęcia? Na szczęście odpowiednie marki zajmują się tym tematem i przez spory okres czasu prowadzą kampanie na rzecz podniesienia rankingu firm w Bing. Podobnie działa firma Tense.
#2014-03-07 07:35:08 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Radom

Wiek: 42

Znam sie trochę na nowoczesnych sposobach reklamowania i w związku z tym zdaję sobie sprawę z ogromnego znaczenia pozycjonowania witryn. Ja już właściwie, moi drodzy, w ogóle nie wydaję keszu na reklamę tradycyjną, zawsze wolę zarezerwować pieniądze na reklamę typu internetowego. istotnym jest aby strona firmowa była ciekawie ukształtowana, ale przeprowadzenie pozycjonowania również jest obowiązkowym, gdy chcemy poskromić konkurencję. 
#2014-03-07 08:34:11 

Logika

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Nie orientuję się w szczegółach pozycjonowania, ale wiem, że widoczność zakładu w internecie jest ważna. I jeśli są pomysły, by Bing prezentowało daną witrynę na samej górze poszukiwań, to należy z nich skorzystać. Są strony, które oferują takie oferty i cenniki tego rodzaju operacji. Nie wymaga wiele wysiłku, by trafić na odpowiednią firmę, podpisać z nimi umowę i niedługo potem radować się widokiem odnośnika do naszej strony wysoko w Bing. Sieć daje tak wiele narzędzi, że nic tylko odnosić korzyści.
#2014-03-07 09:57:11 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 152

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

Pozycjonowanie to jeden z najfajniejszych sposobów reklamowania stron internetowych naszych firm. Wiem to z własnego doświadczenia. Dwa lata temu otworzyłem sklep internetowy z meblami. Wszystko było ok., ale mi czegoś brakowało i wtedy w magazynie przeczytałem ciekawe ogłoszenie zatytułowane: skuteczne pozycjonowanie Tego dnia miałem ciekawy pomysł i skorzystałem z tej propozycji. Od tamtej pory zauważyłem, że obroty mojej firmy diametralnie zwiększyły się. Byłem zachwycony. Nigdy bym nie pomyślał, że pozycjonowanie tak zmieni moje życie.
#2014-03-07 11:28:03 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Swego czasu pracowałam w branży reklamowej więc znakomicie wiem co to jest pozycjonowanie witryn internetowych i zdaję sobie sprawę z tego że to znakomity sposób promocji podmiotów gospodarczych. Interesując się tą kwestią, natrafiłam na tą witrynę www.grupa-tense.pl/tworzenie-stron
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015