#2014-05-07 10:25:10 

cyrkowiec

Użytkownik

W mojej fabryce zamiana maszyn wyglądała na morderczą operację. Właściwie to... zatrudnieni byli pełni obaw. : D Skojarzenia były takie, że na tydzień lub dłużej fabryka staje, a następnie nie wiadomo czy będzie dalej działać. No i na starcie żaden pracownik nie orientował się z jakiego źródła powinniśmy skołować niezbędne nowoczesne maszyny. Aż jeden z pracowników nie trafił na ślad firmy reklamującej się frazą: wciągarka ręczna. Obawy opadły dopiero po przeanalizowaniu ich oferty, kiedy to nam przedstawili precyzyjnie jak będzie przeprowadzona w całości ta operacja. To nas mocno uspokoiło i dało nam możliwość bezboleśnie przeżyć modernizację hali.
#2014-05-07 10:58:39 

Dziki_dzik

Użytkownik

Najwięcej razy wymienianym elementem w mojej firmie od zawsze były i są te określane jako: zawiesia pasowe. Operujemy z dużymi ciężarami i w miarę bezsensownym byłoby zaniedbywanie tworzących się od czasu do czasu otarć. Mój kierownik zawsze troszczył się o BHP w zakładzie, więc nie można oczekiwać, aby teraz działo się w inny sposób. Poza tym wiadomo w jaki sposób się potem kończą niespodziewane kontrole w takich sytuacjach, wielotysięczną grzywną, albo i gorzej. Ani jeden przedsiębiorca raczej się na coś takiego z własnej woli nie narazi.
#2014-05-07 13:51:06 

Logika

Użytkownik

Wiadomo, że jak potrzebujemy jakiejś maszyny to bierze się ją. Ale to nie temat dla mnie, bo ja nie interesuję się naszą firmą, tylko mój małżonek. Chociaż ostatnio dowiedziałam się, że wiele firm skorzystało z pewnej witryny internetowej www.interfork.com.pl/pl/rolki-transportowe Mówią, że tam jest możliwość znaleźć mnóstwo solidnych sprzętów. Być może, nie mam pojęcia! Słuchajcie, wystarczy troszeczkę poczytać w Internecie o tym i sprawa załatwiona. Nie czaję całej tej pogawędki. Sorry, ale ja Wam nie mam zamiaru pomagać. Radźcie sobie sami. Powodzenia. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015