#2014-05-07 11:40:00 

Marszałek

Użytkownik

Posty: 152

Skąd: Konstancin

Wiek: 19

W naszej firmie natychmiast było wiadome która firma się będzie trudniła zrealizowaniem kompletnej operacji modernizacji osprzętu hali. Od bardzo długiego czasu znamy i nawiązaliśmy współpracę z pewną marką sprzedającą artykuły takie jak pas transportowy. Bardzo błyskawicznie realizują każdy nasz zakup, dlatego nigdy nie czuliśmy przymusu by współpracować z kimś innym. To strasznie porządna firma, na współpracy z którą jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Wierzę, że sytuacja już taką pozostanie. W dodatku na unowocześnionym osprzęcie działa się nam wszystkim super. ; )
#2014-05-07 11:55:32 

Brona

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Morawiec

Wiek: 44

Miało się ciężki dzień w robocie. Wraca się zmęczoną. Pragnie się odrobinę odpocząć. Więc poszukuje się rozrywki na forum internetowe, a tu tak nudna dyskusja. Mój partner nie ma kłopotów ze swoim przedsiębiorstwem. Niedawno coś mówił, że musi kupić zawiesia łańcuchowe. Żaden kłopot. Znalazł w Internecie pewną witrynę sieciową www.interfork.com.pl/pl/zawiesia-lancuchowe Kupił zawiesia i problem z głowy. Nie rozumiem całego tego zamieszania. Normalne, że to co niezbędne do firmy, to zamawiamy. Jakoś nie za bardzo rozumiem tej gadki. Wychodzę stąd. Ciao!
#2014-05-07 13:38:35 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Kiedyś to się sprzęt do zakładu pracy nabywało od sąsiadów na wschodzie i nie było z tego problemu. Zjawiał się kierownik, gadał co należy zmienić i się akcesoria takie jak wózki do transportu zdobywało w narzuconej odgórnie wytwórni. Nie było potrzeba żadnych sieci, stron internetowych, ani innych takich. Nie pojmuję na co takie motanie zadania i tworzenie o tym tematów na forach. Lecę stąd, pa!
#2014-05-07 14:39:48 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 150

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Jestem na etacie w spółce, która trudni się montażami. Ostatnio kupiono u nas wytrzymałe wciągniki dźwigniowe. Ich najważniejszym zadaniem jest asekuracja ciężkich ładunków. Już długi czas tu pracuję i sądzę że to fantastycznie wydane środki finansowe. Taka inwestycja na pewno zwróci się w niedalekim terminie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015