#2014-07-01 07:56:42 

marchewka

Użytkownik

#2014-07-01 08:31:34 

Logika

Użytkownik

Aby moje życie intymne się ulepszyło, ostatnimi czasy zamówiłam wibrator. Wyszukałam go w znanym sklepie www. W necie należy znaleźć dokładniejsze dane o tym sklepie np. tu skleperotyczny24.pl/c/53/kulki-gejszy.html  Moja znajoma namówiła mnie do kupna wibratora, co było doskonałym pomysłem! 
#2014-07-01 09:27:21 

doktorantka

Użytkownik

Ja swoje artykuły erotyczne, zakupiłam w ostatnim czasie w znanym sklepie online skleperotyczny24.pl. Kupiłam tam plug analny. Bliższe informacje o tym sklepie znajdują się w internecie. W sklepie jest dużo różnorodnych artykułów erotycznych. Mają one atrakcyjne ceny. Powinnam oznajmić, że od momentu, kiedy razem z moim facetem używamy tych gadżetów erotycznych, szalenie polepszyła się jakość naszego życia erotycznego. Sklep ma tak urozmaiconą propozycję, że na pewno każdy znajdzie tu coś dla siebie. 
#2014-07-01 11:05:54 

Obwoluta

Użytkownik

Obecnymi czasy artykuły erotyczne okazały się być istotną częścią współżycia. Mnóstwo par skłania się ku nim. Przyznam się, że na początku byłam tym zażenowana, ale gdy moja znajoma podpowiedziała mi, że kule gejszy czy też zabawki Tenga dają wiele zadowolenia, pomyślałam, że także powinnam sobie zamówić. Jednakże chciałam najpierw się upewnić do tego. No więc wpisałam w Google Tenga, dające rozkosz kule gejszy, rozmaite zabawki analne. Odnalazłam co niemiara ofert oraz fajnych zdań o tym. Zapytałam mojego faceta co on sądzi w tym temacie, ale nie byłam zdziwiona jego wypowiedzią. Był przeszczęśliwy. Postanowiłam kupić. Cóż mogę powiedzieć, Marlena mówiła prawdę. Jeszcze nigdy nie miałam takiego doznania. Czuję w kościach, że nie zakończymy tylko na tych zabawkach. Karol zastanawia się nad czymś kolejnym. ; )
#2014-07-01 13:32:51 

Dziki_dzik

Użytkownik

Ciekaw jestem w jaki sposób da się dojść do monotonii w alkowie. Jak strasznie monotonne życie trzeba mieć jeśli nie ma się pełni satysfakcji płynącej ze spotkań w alkowie. My na przykład, aby tak nie było, analizujemy co ciekawego ukazało się w ofercie akcesoriów erotycznych. Nie obce nam są gadżety w stylu wibratory analne czy ciekawy plug analny. Ostatnio również w naszych łóżkowych poczynaniach ważną rolę zaczęły odgrywać zmysłowe kostiumy erotyczne. Nawet sobie nie zdajecie sprawy jak wiele wnoszą one do współżycia łóżkowego. Doradzam je wszystkim!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015