#2014-03-23 22:09:58 

Kabanos

Użytkownik

Posty: 130

Skąd: Radom

Wiek: 42

Witam! Mam pewien problem. Otóż pożyczyłem bardzo dawno temu mojemu byłemu przyjacielowi kasę na rozwój jego spółki. Zauważyłem, że jego działalność poszła do przodu. Ustaliliśmy, że tę gotówkę spłaci w ciągu 3 lat. Czas minął, a ja nie widzę tej gotówki. Z tej przyczyny uznałem, że tu najciekawszym rozwiązaniem będzie windykacja polubowna. Już nie wiem co robić. Pytałem najbliższych i oni sądzą, że powinienem skorzystać z usług przedsiębiorstwa windykacyjnego. Już mam mętlik w głowie. Z tej racji piszę tu. Może Wy mi coś poradzicie? W jakich sytuacjach powinno się skorzystać z oferty przedsiębiorstwa windykacyjnego? Liczę na Wasze porady. 
#2014-03-24 01:09:21 

Brona

Użytkownik

Posty: 69

Skąd: Morawiec

Wiek: 44

Są przeróżne ciężkie okoliczności, kiedy ktoś jest nam winny szmal. Wtenczas najkorzystniej jest skorzystać z usługi firmy windykacyjnej. Kiedy ja musiałam to zrobić, wstukałam w Google hasło: sprzedam dług. Wówczas odnalazłam giełdę wierzytelności, w której mogłam sprzedać moje należności. Tak pozbyłam się problemu. Aktualnie mogę się zająć przyjemniejszymi sprawami tj. wyposażenie mojego domu. Niedawno się tutaj wprowadziłam ; ) 
#2014-03-24 03:12:33 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 150

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

W wielu sprawach spółki windykacyjne są pomocne. Chociaż nie zawsze musimy koniecznie korzystać tylko z windykacji. Ja jakiś czas temu odnalazłem świetną spółkę, która oferowała taką usługę jak: sprzedaż wierzytelności. Miałem dłużników. Przyznam szczerze, że nie chciałem tego rozwiązywać poprzez windykację polubowną. Chciałem tę sprawę rozwiązać na spokojnie. Dlatego ta firma windykacyjna zaoferowała mi sprzedaż długów. Odnalazłem prywatną spółkę, która wykupiła dług. Już nie musiałem martwić się, że nie odzyskam kasy itp. Myślę, że takie rozwiązania jak sprzedaż długu to super rzecz. Na pewno wiele osób będzie korzystało z tego. : D 
#2014-03-24 05:37:53 

Obwoluta

Użytkownik

Posty: 88

Skąd: Siedlce

Wiek: 31

Spółki windykacyjne są potrzebne, gdy ktoś jest nam dłużny pieniądze. Gdy chce się zakupić zadłużenie, fantastycznym na to sposobem jest giełda długów. Żeby ją znaleźć w necie, wystarczy wstukać w Google słowo kluczowe: sprzedaż wierzytelności. Szczerze mówiąc, był taki czas w moim życiu, kiedy byłam strasznie zadłużona w którymś banku. Nie potrafiłam spłacić tego kredytu, gdyż straciłam miejsce pracy. Wszystko zwaliło się na moje barki. Do tego mój ojciec bardzo zachorował, i nie mieliśmy szmalu na leki. Dobrze, że jakoś z tego wykaraskałam się, ale było ciężko. 
#2014-03-24 06:51:32 

Dziki_dzik

Użytkownik

Posty: 150

Skąd: Warszawa

Wiek: 35

Gdyby pieniądze nie były takie istotne w naszym życiu, zapewne nie było by zakładów windykacyjnych. Kiedy mamy trudności z wyegzekwowaniem należnych pieniędzy, najkorzystniej jest skierować swe kroki do zakładu tego typu. W takich firmach zatrudniane są osoby dobrze znające się na zagadnieniach prawnych. Doskonale wiedzą w jaki sposób wpłynąć na konkretnego dłużnika żeby całkowicie zmienił swoje podejście. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym lepiej się nam żyje. Taka sytuacja kiedy ktoś miesiącami nie chce nam oddać tego co nam sie najzwyczajniej w świecie należy, jest czymś nieprzyjemnym.
#2014-03-24 08:54:55 

doktorantka

Użytkownik

Posty: 114

Skąd: Łódź

Wiek: 37

W życiu nie miałam trudności takich jak dłużnik zwlekający z oddaniem pieniędzy, stąd też nieszczególnie wiem co mogłabym doradzić komuś, kto tego typu trudności posiada. Ale słyszałam, że pewne marki oferują coś co się nazywa giełda długów. Osoba, która czeka na kasę ze swojego zadłużenia, wystawia go w sprzedaży, a ktoś inny taki dług kupuje. Następnie stara się odzyskać wydane tak pieniądze od dłużnika. To całkiem dobry sposób odzyskiwania pieniędzy, jeśli ktoś nie posiada czasu lub środków na windykację w klasyczny sposób.
#2014-03-24 09:30:12 

Logika

Użytkownik

Posty: 87

Skąd: Katowice

Wiek: 18

Każdy, kto posiada problemy ze ściągnięciem należności, powinien skorzystać z usługi firmy windykacyjnej. Wiele osób korzysta też z giełdy zadłużenia. W sieci powinno się odnaleźć dodatkowe dane o tej giełdzie  Ja przenigdy nie byłam w takim położeniu, że byłam komuś winna pieniądze. Może byłoby całkiem inaczej, gdybym miała swój interes. 
#2014-03-24 11:49:15 

cyrkowiec

Użytkownik

Posty: 101

Skąd: Kraków

Wiek: 22

Sporym atutem firm windykacyjnych jest konsekwencja w odzyskiwaniu zadłużenia, dlatego trzeba korzystać z ich usługi. Funkcjonują również giełdy wierzytelności. Zalecam świetną stronę internetową o tych giełdach  Lecz po co tyle gadać o przedsiębiorstwach windykacyjnych? Ja chcę rozwinąć swój interes, i mam nadzieję, że nigdy nie będę zmuszony korzystać z oferty takiej firmy. 
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015