#2014-07-21 08:01:49 

doktorantka

Użytkownik

Witam ; ) Lada dzień będzie letnia pora, z tej przyczyny prawdopodobnie kupię jakiś rower. Uwielbiam na nim jeździć, ale mój stary sprzęt popsuł mi się ; ( Muszę dokładnie się zastanowić jaki rower mam wybrać. Ostatnio czytałam fascynujący artykuł o nazwie: cannondale trail sl 2. Dał mi dużo do zastanowienia się. Mojemu dziecku również powinnam wybrać rower. Przypuszczalnie wstukam w wyszukiwarkę: rowery szosowe cannondale i tak znajdę niedaleko jakiś ceniony sklep. A jakiego rodzaju rower wy wybieracie latem?
#2014-07-21 11:01:03 

Obwoluta

Użytkownik

Ja na lato kupuję rower, który zobaczyłam w necie wstukując słowo kluczowe: rowery cannondale. Muszę mieć nowy rower, gdyż stary mi ukradziono. Ogromnie się w owym czasie zdenerwowałam. Ostatnimi czasy moje kumpela podrzuciła mi ulotkę, na której znajdował się napis: trek 3700 disc. Muszę powiedzieć, że tam były również doskonałe rowery. Nieraz nie potrafię odżałować mojego zeszłego zakupu. Lubiłam na nim wyjeżdżać na najróżniejsze wyprawy. Zabierałam w owym czasie całą rodzinkę i razem ruszaliśmy ; ) Słuchajcie, ale dzieci były zadowolone!
#2014-07-21 11:25:26 

marchewka

Użytkownik

Znalazłam jakiś czas temu sklep ze świetnymi rowerami Puky. Pragnę mojej siostrzenicy sprawić oryginalny upominek, zatem przypuszczalnie zamówię jej taki rower. Sądzę że będzie to sympatyczna niespodzianka. Marta ma mało ruchu tak więc ma problemy zdrowotne.
#2014-07-21 13:23:45 

Logika

Użytkownik

Wreszcie trafiłam na upragniony sprzęt. To teraz każdego dnia do szkoły jeżdżę moim nowym nabytkiem : ) Bardzo dziękuję forumowiczom za trafne podpowiedzi! Bez Was dalej wszystko byłoby czarną magią.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015